Petr Paluska
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Ostrov |
| 2014-2015 | TJ Olympie Hroznětín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 14:00 | Otročín - Ostrov C | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Ol.Vrata - Ostrov C | 0:16 (0:10) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:00 | Ostrov C - Štědrá | 2:4 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 15:00 | Stará Role - Ostrov C | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 14:00 | Ostrov C - Chyše B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:00 | Ostrov C - Potůčky | 7:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 17 | 1436 (ø 84,47) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 16 | 1299 (ø 81,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 16 | 1205 (ø 75,31) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 16 | 1405 (ø 87,81) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 20 | 1664 (ø 83,20) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 20 | 1756 (ø 87,80) | 4 (ø 0,20) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 1 | 85 (ø 85,00) | 2 (ø 2,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 17 | 1404 (ø 82,58) | 5 (ø 0,29) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 5 | 244 (ø 48,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E | 3 | 209 (ø 69,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




