16.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Nevyrovnaný boj

22. J. Píša , 27. M. Bok , 29. D. Razím , 52. M. Bok , 60. J. Vorel , 61. J. Beran , 65. M. Bok , 67. J. Vorel , 75. J. Čihoský
0

Boj to byl nevyrovnaný, protože proti sobě nenastoupily dvě jedenáctky. Favorité z Bochoa nastoupili pouze v devíti hráčích, protože zbytek musel posílit A tým. Hrát v devíti rozhodně nebylo příjemné a těžko se v takovém počtu dá vyhrát. Hosté byli nemilosrdní a svého soupeře ani trochu nešetřili. Pořádně se na devíti hráčich vyřádili.

Ještě to není tak hrozné

Asi nikoho nepřekvapí, že nejen první poločas, ale celý zápas měli navrch hosté. Měli navrch přesně o dva hráče, což se v prvním poločase projevilo na výsledku 3:0. Vetšinu času měli míč na svých kopačkách Žlutice. Svému soupeři ho takřka nepůjčili. Domácí měli na začátku zápasu alespoň dost sil na to hostům odolávat. Dařilo se jim to až do 22. druhé minuty, kdy přišel neodkladný gól na 0:1. Krátce po tomto gólu přibyly na účet Žlutic ještě dva., což jim pro první poločas stačilo.

Devět hráčů devět gólů

Jeden poločas pro devět hráčů je ažaž. Do druhého poločasu šli domácí už dost vyčerpaní a nemohli nadále odolávat nemilosrdným Žluticím, které, aby toho nebylo málo, vystřídali. Hosté do druhého poločasu nastoupili chladní a prahnoucí po gólech. Čas ubíhal, síly ubývaly a góly přibývaly. Šest žlutických hráčů si udělalo gólem radost. Těchto šest hráčů se postaralo o devět gólů a výsledek 0:9.

FK Sokol Žlutice B
Pavel Kaňka: K tomuhle se asi moc říci nedá. Hrát proti devíti není fotbal a taková hra se nedá prohrát.

FK SMB Bochov B
M. Egert [-] - J. Odlévák [-] , J. Podskoč [-] , M. Chytka [-] , L. Kyrián [-] , J. Vonšovský [-] , J. Peha [-] , J. Tomka [-] , K. Buxbaum [-] , P. Hazucha [-] , J. Dočkal [-]

L. Volf [-] , P. Krejza [-] (55. T. Straka [-] ) , D. Záluský [-] - D. Razím [-] (51. D. Běhal [-] ) , M. Bok [-] , J. Čihoský [-] , J. Píša [-] , D. Vojík [-] (60. F. Vojík [-] ) , J. Beran [-] , M. Thai [-] (46. J. Vorel [-] ) , J. Pěnkava [-]

Počet diváků: 30. Rozhodčí: Varga Marian - VONŠOVSKÝ Miroslav (N), HRACHOVEC Václav (N).