14.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

Bystřice nadělila Albrechticím búra

8. F. Buryan , 22. R. Badura , 59. T. Kisza , 65. T. Kisza , 69. T. Kisza
0

Albrechtice naprosto propadly na hřišti Bystřice. Už v prvním dějství inkasovaly dva góly. Ve druhém přidal tři branky bystřický Kiszsa a debakl byl na světě.

Zápasem 14. kola o tomto víkendu pokračovala 1. A třída skupiny B. V nedělním odpoledni nastoupili hráči Baníku Albrechtice na hřišti Bystřice. Mírným favoritem utkání byli Baníkovci, obě mužstva se ale v tabulce pohybují v těsné blízkosti. V celém zápase ale byli lepším týmem domácí, kteří měli více ze hry, a častěji se jim dařilo Baník zatlačit do jeho obranného pásma. Převaha Bystřice vyústila v první gól v utkání v síti Kamila Smětáka již v 8. minutě, když první střela domácích díky Filipa Buryna skončila přesně v síti - 1:0. Domácí se prosadili v první půli ještě jednou, kdy se přesnou umístěnou střelou prosadil David Badura - 2:0. Baník tak po prvním poločase prohrával 0:2

A druhý poločas byl pro Baník ještě horší. V 59. minutě totiž na 3:0 pro domácí zvýšil Kisza - 3:0. Tím Bystřice odstartovala svoji exhibici ve druhém poločase. Hned o šest minut později další branku přidal opět Kisza - 4:0, a ten samý střelec se prosadil i potřetí, a to v 69. minutě, kdy upravil na konečných 5:0. Baník tak dostal přísnou lekci a po sedmi zápasové neporazitelnosti přichází ledová sprcha v podobě porážky o pět branek na hřišti Bystřice.

Zdroj text: FK Baník Albrechtice-facebook

Autor textu: Marek Chmiel

FK Baník Albrechtice
Dušan Kohút (trenér, pro karvinsky.denik.cz): Tam se ukázalo v plné nahotě, jak na tom momentálně jsme. Už poslední tři zápasy, i když jsme v nich bodovali, naznačovaly, že nehrajeme dobře a v Bystřici jsme si to doslova vyžrali. Sice jsme tam nějaké šance měli, ale Bystřice nás trestala téměř za každou chybu.