12.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

--

--

Favorit z Nemyčevse přejel miletínskou rezervu 5:0.

0

Květnový víkend nám přinesl zajímavý zápas mezi favoritem z Nemyčevse a záložním týmem z Miletína.

Výborný vstup do zápasu přinesl poločasové vedení 4:0.

Přítomných 40 diváků na zápase Nemyčeves – Miletín B muselo být ze začátku zápasu u vytržení, protože již od začátku utkání padaly branky, což je koření fotbalu. Domácí tým na svého soupeře nastoupil s neuvěřitelnou ofenzivní silou a hostující tým z Miletína byl při začátku zápasu ještě asi v autobuse, protože v 7. Minutě to bylo už 2:0 pro domácí tým z Nemyčevse. Nejprve se v 2. minutě prosadil Sajdl Ladislav a bylo to 1:0. Domácí využili zakřiknutosti soupeře a v 7. Minutě zvyšuje domácí střelec Brett Ondřej na 2:0 a o výsledku zápasu bylo podle vyjádření ze strany hostů rozhodnuto. V 20. minutě zvyšuje domácí Tomášek Tomáš po velké chybě hostující obrany na 3:0 a v 35. Minutě opět Sajdl zvyšuje na poločasových 4:0.

Druhá půle přinesla ještě jednu branku a hosté odjížděli s přídělem pěti branek.

V kabinách byly o poločase velmi rozdílné nálady, protože vedení 4:0 domácích znamenalo nejspíše jen otázku, jakým brankovým rozdílem nakonec zápas dopadne. I rozhodčí Šamko Vladislav měl ulehčenou úlohu do druhého poločasu, protože se již očividně dohrával jenom z jakési povinnosti. Bohužel na tom nejvíce tratili domácí příznivci, protože ve velkém horku padla v druhém poločase jen jedna branka, kterou v 75. minutě vstřelil opět Tomášek Tomáš a zvýšil na konečných 5:0 (za svůj výkon v tomto zápase byl i nominován do sestavy kola, takže neváhejte a hlasujte). Tři body si tedy do tabulky III. třídy připisují domácí borci, kteří o výsledku rozhodli již v úvodu utkání, kdy vstřelili dvě rychlé branky. Naopak hosté toho moc nepředvedli a na branku domácího brankáře Hrdličky vyslali jen jednu střelu, takže si Hrdlička v poklidu pohlídal čisté konto v tomto zápase. Více o zápase se můžete dozvědět na internetových stránkách: http://www.fotbal-nemyceves.cz/. Na závěr uvedem i vyjádření hráče Nemyčevse K. Hochmana: ,, Povedl se nám vstup do utkání, kdy jsme dali rychlé góly a to nám dodalo hodně klidu na kopačky. Podařilo se nám proměnit šance (Brett, Sajdl, Tomášek), za což jsme rádi a doufáme, že v posledních dvou zápasech, kde nám stačí uhrát bod, se kluci opět střelecky prosadí a postoupíme. Všichni odvedli parádní výkon od začátku zápasu a hostující tým jsme k ničemu nepustili. ´´

TJ Sokol Nemyčeves
Horna Roman (trenér Nemyčevse): spokojenost panuje jak s výsledkem tak s hrou. Kluci zápas odehráli zodpovědně a aktivně což přispělo k jasnému vítězství. S nepříjemným počasím se vyrovnali a k samotnému klidnému zápasu přispěli i hosté a pan rozhodčí. Škoda jen, že posunutí začátku zápasu o dvě hodiny dopředu se nedostalo ke všem našim fanouškům. Někteří z nich dorazili bohužel na úřední začátek a byli zklamáni, že je již vše odehráno. Omlouváme se tímto našim příznivcům a věřím, že nás i nadále budou podporovat. Týmu děkuji za velice dobrý výkon.

SK Miletín B
Kulhánek Jindřich (trenér Miletína B): Po katastrofálním začátku kdy domácí na nás vlétli a už ve třetí minutě vedli 2:0 bylo o výsledku rozhodnuto, ve 20 min to bylo 4:0 po velkých a zbytečných chybách hostů. Druhy poločas se tak nějak ve velkém horku už jen dohrával hoste z Miletína vystřelily na domácí branku pouze jednou a domácí zaokrouhlily výsledek a 5:0

L. Hrdlička [-] - O. Brett [-] (56. O. Homola [-] ) , M. Zítka [-] , K. Hochman [-] , T. Trč [-] , T. Tomášek [-] (80. V. Řada [-] ) , J. Janků [-] , M. Ostrihoň [-] , F. Vanda [-] , L. Sajdl [-] (56. T. Neuschl [-] ) , L. Kolář [-]

J. Kafka [-] - L. Fof [-] , P. Balihar [-] (46. J. Kulhánek [-] ) , J. Šotola [-] , Š. Kulina [-] , M. Drahonínský [-] , D. Zdeněk [-] , F. Lánský [-] , T. Lámr [-] , O. Kožíšek [-] , O. Brzek [-]

ŽK: 27. J. Janků .
Hráči zápasu: T. Tomášek , L. Sajdl .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Šamko Vladislav - TRČ Roman (N), KNAJFL Václav (N).