15.kolo, Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Přestavlky za 3 body

0

Nerozhodný první poločas

V první půli se nehrál moc líbivý fotbal, domácí se snažili chodit do brejků, ale jejich snaha byla marná. Končila na dobře zkonsolidované obraně hostujícího celku, který domácí jasně přehrával a vedl ráz zápasu. V 18. minutě se Šnajdr Jan tlačil do zakončení, ale domácí brakář Walentowicz Milan byl připraven. Ve 23. minutě se poprvé hosté prosadili, když se trefil Trnka Marek a upravil tak skóre utkání na 0:1. Ve zbytku první půle už se neodehrálo nic důležitého a tak domácí první poločas prohráli 0:1.

Druhou půli domácí opanovali

Ve druhé půli už bylo na hřišti jedno mužstvo a to hosté. V 52. minutě se prosadil Spěváček Roman a zvýšil vedení hostů na z pohledu domácích nelichotivých 0:2. O 13 minut později už to bylo o 3 branky, když Puravec utekl po křídle a přešel přes posledního obránce a rozvlnil domácí síť potřetí - 0:3. Tím domácí uplně utupěli a utkání se již dohrávalo z povinnosti. Ubylo bojovnosti a domácí zcela rezignovali. Neměli vůbec chuť už se zápasem nic udělat. Za zmínku stojí ještě šance Puravce, kterou ale domácí brankář bravůrně zlikvidoval. 5 minut před koncem přece jen padla ještě jedna branka a to když Šváb Lukáš zvýšil vední hostů na zcela zasloužených 0:4. Tímto výsledkem utkání také skončilo a hosté si tak odvážejí 3 body.

Přestavlky
Rittich Jan: V dnešním zápase se nám vůbec nedařilo, nedokázali jsme pokrýt rychlé hostující útočníky a to se nám stalo osudným. V dalším kole nebereme nic jiného než 3 body.

Podbradec
Schindler Jan: V tomto utkání jsem předvedli velmi dobrý a vyspělý výkon. Tři body jsme si jasně zasloužili a stále se budeme bojovat o čelo tabulky a cílem je samozřejmě postoupit.

Přestavlky
M. Douša [-] - J. Chládek [-] , T. Havránek [-] , O. Netuka [-] , Z. Kredba [-] (67. M. Razesberger [-] ) , M. Vlčák [-] , P. Znamenáček [-] , P. Filmak [-] , V. Matouch [-] (40. V. Bach [-] ) , J. Pekelský [-] , J. Rytíř [-]

Podbradec
M. Vrba [-] - V. Richter [-] , J. Průcha [-] , V. Podaný [-] (78. M. Písařík [-] ) , P. Frič [-] - T. Michalík [-] , J. Vondráček [-] , L. Šesták [-] - D. Vágner [-] , V. Kryl [-] (70. V. Holub [-] ) , R. Pavlík [-] (46. J. Jehlička [-] )

ŽK: 65. T. Havránek , 69. M. Vlčák , 78. V. Bach - 67. J. Průcha .
Hráči zápasu: M. Douša - P. Frič .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Vlašič Miroslav st. - UDRŽAL Miroslav (N), ŠESTÁK Ladislav (N).