--

--

0

MSK Břeclav
Ondřej Paděra, záložník MSK Břeclav: Vstup do utkání nám vyšel skvěle. Hned ve 3.minutě se nám podařilo vystihnout špatnou rozehrávku soupeře a šli jsme velmi brzy do vedení. Po zbytek prvního poločasu byl lepší náš soupeř, více držel míč, nastřelil tyč naší brány a ještě jednu tutovku hosté spálili. Druhý poločas se divákům musel líbit, hra se přelévala z jedné strany na druhou, obě mužstva si vytvořila spoustu šancí a hlavně začali padat branky. Poté, co se hostům vždy podařilo vyrovnat, tak jsme si během chvíle vzali vedení zpátky na svou stranu. Zápas se hrál v úmorném vedru a jsme moc rádi, že všechny body zůstali u nás. Byl to jeden z našich nejlepších výkonů na jaře.

FC Hlučín
Milan Valachovič, trenér Hlučína: Utkání se mi těžko hodnotí, dali jsme tři góly venku a nevezeme ani bod. V kabině jsme si řekli, že budeme hrát jednoduše a už ve 3.minutě dostaneme branku, když zahrajeme špatně malou domů. Pak jsme se zvedli, byli jsme lepší na míči, měli jsme také několik šancí, ale Hanus, Badalyan ani Ondrušík je neproměnili. Podařilo se nám hned po změně stran vyrovnat, když se z těžké pozice trefil Badalyan a myslel jsem si, že nás tato branka nakopne, jenomže jsme znovu inkasovali laciný gól. Opět se nám podařilo vyrovnat, když Ondrušík dal na 2:2, ale o minutu později jsme zase dostali zbytečný gól na 3:2. Zápas jsme si prohráli sami, Břeclav byla hratelná.