20.kolo, Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Poslední Jičíněves po boji podlehla Chomuticím 0:2.

1

Čekalo se jasné vítězství týmu z Chomutic, ale domácí nedali svoji kůži zadarmo a favoritovi po celý zápas srdnatě vzdorovali. Nakonec jim to bohužel nestačilo a byla z toho prohra 0:2, když obě branky vstřelil útočník Chomtuci Jaroslav Novotný.

Novotný zařídil Chomuticím vedení po prvním poločase 0:1.

V tomto utkání byl favorit jasný a byl to tým z Chomutic, který přijel na půdů beznadějně posledního týmu z Jičíněvse s jasným cílem a to zvítězit a odvézt povinné tři body. Naopak domácí tým se chtěl po předchozích zápasových nezdarech zvednout a potěšit fanoušky zlepšeným výkonem, který bude podložen týmovým výkonem a bojovností. Za čátek zápasu byl ve znamení vzájemného oťukávání obou soupeřů. Poté převzalo iniciativu mužstvo z Chomutic a mělo několik slibných šancí, které ale neproměnilo ve vedoucí branku. Tím začalo opět trápení se vstřelením vedoucí branky do sítě Jičíněvse. Proto se chvílemi nedalo na fotbal ani koukat a diváky musely bolet z tohoto představení oči. Postupně se ale do hry více dostávali hráči Chomutic a kýženého gólu se dočkali v 30. minutě, když se po přesné přihrávce záložníka Chomutic Michala Kloutvora prosadil Novotný Jaroslav, který nádhernou střelou přímo z voleje nedal domácímu brankáři Sykibikovi pražádnou šanci a poslal hosty do vedení 0:1.

Druhá branka Novotného rozhodla o vítězství 0:2.

První poločas přinesl divákům průměrný fotbal, a proto se dalo očekávat, že v druhém poločase přijde zlepšení na obou stranách hřiště. Hostující tým vstoupil do druhé půle s juasným cílem vstřelit druhou branku a pojistit si tak povinné tři body z hřiště posledního týmu okresního přeboru. Bohužel hostující tým svůj projev nezlepšil a podle slov trenéra byl fotbalový dojem žalostný. V některých momentech musel tým z Chomutic zachraňovat brankář Tomáš Čapek, který své mužstvo podržel a vychytal nulu. Ke konci zápasu uvedl trenér hostujícího týmu Miroslav Kloutvor toto: ,,jediná světlá chvilka Chomutic ve druhé půli byl centr Radka Ulrycha, kdy kdo jiný, než hráč "Jájin" tečoval hlavou střelu a zvýšil na konečných 2:0 pro Chomutice. Konec zápasu byl zbytečně nervózní na obou stranách a vyloučení našeho hráče bylo zbytečné.´´

TJ Sokol Jičíněves
Mlejnek Vojtěch (trenér Jičíněvse): Podrobnosti přineseme později.

TJ Sokol Chomutice
Kloutvor Miroslav (trenér Chomutic): V sobotu jsme zajížděli na půdu posledního celku přeboru Jičíněvse. Nic jiného, než výhru jsme nechtěli. Zápas začal oboustranným "oťukáváním" obou celků. Naše mužstvo mělo hned v začátku nějaké slibné šance, které bohužel neproměnilo. A tak začalo opět trápení se vstřelením gólu. Nejhorší bylo to, že jsme se podřídili hře domácích, a tak se chvílemi nedalo na fotbal ani koukat. Postupem času jsme převzali iniciativu a díky tomu se nám ve 30. minutě podařilo vstřelit první gól, kdy po přesné přihrávce záložníka Michala Kloutvora, který vyslal útočníka Jaroslava Novotného, který nádhernou střelou z voleje nedal šanci domácímu brankáři. První poločas tedy skončil s tím, že divákům přinesl pouze průměrný fotbal. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vsítit ještě nějaký gól a pojistit si povinné vítězství. Bohužel obrázek naší hry byl nadále žalostný, a tak nás v některých momentech zachránil brankář Tomáš Čapek, který podržel mužstvo a vychytal nulu. Jediná světlá chvilka Chomutic ve druhé půli byl centr Radka Ulrycha, kdy kdo jiný, než hráč "Jájin" tečoval hlavou střelu a zvýšil na konečných 2:0 pro Chomutice. Konec zápasu byl zbytečně nervózní na obou stranách a vyloučení našeho hráče bylo zbytečné.

J. Szkibik [-] - D. Skořepa [-] , M. Mendl [-] , M. Doleček [-] , J. Suchánek [-] (80. J. Kohout [-] ) - P. Splítek [-] , V. Mlejnek [-] , P. Muška [-] , M. Jantač [-] - J. Dittrich [-] (86. J. Vojtíšek [-] ) , K. Míšek [-]

T. Čapek [-] - J. Gabriel [-] , O. Plítek [-] (46. A. Budina [-] ) , J. Voháňko [-] - M. Kloutvor [-] , P. Šmejda [-] (57. L. Kloutvor [-] ) , M. Šubrt [-] , R. Ulrych [-] - O. Lemberk [-] , L. Huráň [-] , J. Novotný [-]

ŽK: 40. P. Muška - 38. M. Šubrt , 69. L. Huráň , 84. J. Voháňko . ČK: 81. L. Huráň .
Hráči zápasu: T. Čapek , J. Novotný .
Místo: Jičíněves. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Šamko Vladislav - VÍCH Vladimír (N), MACHÁČEK Jiří (N).