25.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

20. L. Lorenc , 39. V. Čihák , 56. L. Lorenc , 59. L. Lorenc , 68. T. Martin , 71. M. Nýč , 76. V. Čihák , 87. T. Martin
0

V sobotu 28.5., se konal souboj mezí 3. a 6. týmem tabulky. Hejtmánkovice ještě mohou zaútočit na druhý Č. Kostelec.

Šance na obou stranách

První poločas začal aktivně, oba celky mají šance. Hejtmánkovice byly úspěšnější a ve 20. minutě se trefil Lorenc. Utkání se i poté ubíra ofenzivními směry na obou stranách. Až 39. minuta přináší gólovou podívanou, trefuje se Číhák- 2:0. Do konce poločasu je lehce aktivnější Machov.

Domácí rozložili obranu hostí

Se začátkem nového poločasu, přichází útočná vlna Hejtmánkovic, gólově jí prokázal Lorenc v 56. minutě. Lorencovi však 2 branky nestačily, v 59. si došel  pro další a mohl tak slavit hattrick. Netrvalo dlouho a gólová smršť "Hejtman" pokračovala, tentokrát se v 68.minutě trefil střídajíci Martin, dále o tři minuty později skoroval Nýč. Aby toho nebylo málo, tak svůj druh gól zaznamenal v 76. Číhák a nakonec se poduhé trefuje i Martin, který stihl od 56. minuty, kdy byl střídán, vsítit dvě branky. Gólové manko se tak pro tento zápas uzavřelo a Machov si do příštích kol bude muset sáhnout do svědomí.