22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sosnová podlehla na penalty

0

Sosnová vítá Žandov a očekával se na vísost vyrovnaný duel a je pravda, že vyrovnaně také i dopadl. Nakonec totiž musely rozhodovat penalty, při kterých byli šťastnější hráči hostujícího celku...

Jalový poločas

Sosnová nezačala nejlépe a byli to hosté, kteří domácího soka neustále tlačili k bráně. Ti si sice vypracovali několik slušných šancí, jenže v branku je nepřetavili. Domácí byli uvězněni na své půlce a spíše se oklepávali. To Žandov hrál to své a úspěch sklízel všude, až na onu zásadní branku, která by je poslala do vedení. V první půli jsme tedy viděli jalový zápas s převahou hostujícího mužstva, které nevyústilo v nic jiného, než v ohorožení kolem vápna. Stav v poločase 0:0.

Penalty rozhodovaly ve prospěch...

Kdybychom zápis z první půle otočili a vložili ho do půle první, tak by nikdo nemohl říci ano slovo, protože podobně jako se Žandovští tlačili k bráně Sosnové, tak se Sosnová v tomto poločase naopak tlačila na ně. A to dost povedeně, protože místy neměli hosté skutečně daleko k tomu, aby inkasovali. Nakonec však též bez produktivity. Žandov si ale za druhou půli nevypracoval vůbec žádnou příležitost a proto jsme museli hledat vítěze až v penaltovém rozstřelu. Ten ukořistil Žandov v poměru 3:5 a bere cenné dva body ze hřiště domácí Sosnové. Stav na konci tedy 0:1.

Sparta Sosnová
Martin Hapiák (stoper Sosnové): Dokázali jsme vytěžit jejich zahozené šance, z kterých jsme poté chodili do útoku. Moc jim to v té druhé půli nešlo, ale nám to zase nešlo v půli první. Nakonec nejsme s výsledkem spokojeni. Opět spousta neproměněných šancí, ale zase každý bod dobrý. Hráč utkání z naší stran? Dneska asi Roman Ladra. Na hřišti byl od nás nejlepší.

K. Kluch [-] - M. Bango [-] (55. D. Jilemnický [-] ) - P. Doseděl [-] , T. Hamata [-] - K. Ritschel [-] , J. Růžička [-] (70. Z. Habel [-] ) , Z. Sameš [-] , M. Fulier [-] , M. Hapiák [-] , R. Ladra [-] (85. P. Bílý [-] ) , M. Jelínek [-]