15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Na penalty vítězí domácí

0

Dubá je lehce před Sosnovou, ale i tak můžeme čekat vyrovnané utkání. To nakonec i bylo, jenže na remízu se vposledku nehraje a mužstva tak rozhodla o svých bodech na penaltových stanovištích...

Bez branek a mnoho šancí

Do sestavy se vrátil zkušený Martin Hapiák a i díky němu hrála Sosnová o sto procent lépe, než v předešlém utkání, kde propadla. Dubá též nehrála špatně, ale chyběla jí štěstina v kvalitnějším zakončení, ale za to může především skvěle organizovaná obrana hostů, včele s již zmiňovaným Martinem Hapiákem, který měl na rukávu kapitánskou pásku. Ve 20. minutě měl stoprocentní šanci Petr Doseděl, ale branku nedal. Poločas už se dohrál bez výraznějších momentů za téhož počátečního stavu 0:0. Rozuzlení poločas nepřinesl.

I zde bez branek, muselo se jít do penalt

Na špatném terénu se i ve druhém poločase bojovalo, ale opět bez výraznějších šancí. Oba celky se sice dostaly k bráně, ale zde to nebyla žádná sláva. Přeci jen byli hosté k vítězstí o kousek blíže, ale stále jim tam chyběla ona branka, která by utkání rozhodla. To platilo i o straně domácích. Snažili se, ale dneska prostě ne. Nakonec se šlo na pokutové kopy, které ovládli domácí hráči, když po sérii 5:3 dokázali hosty ze Sosnové přemoci a nakonec tak berou cenné dva body v konečném znění 1:0.

Sparta Sosnová
Milan Slipčenko (hráč Sosnové): Dubá obměnila kádr a bylo to silně znát. Dnes to nebylo jako v přípravném zápasu, který jsme hráli právě s domácími a v zápase nakonec i prohráli. Čekali jsme, že nás budou přehrávat, ale po zápase jsme si řekli, že lepší jsme byli my a na všechny body jsme rozhodně měli.