28.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lokotka doma dokázala porazit Kunratice

0

Kunratice spíše než vzhůru, klesají níže a níže. Dnešní utkání bylo důležité hlavně pro domácí, protože ti rozhodně nechtějí skončit poslední a tak se dnes na hřišti děly poněkud zajímavé věci...

Hra byla na šance vyrovnaná

Domácí nastoupili s posilami z áčka a hned to bylo znát i na zbytku týmu. Celý tým to totiž nakoplo a tak se dnes nehrál vůbec špatný fotbal. Po drtivou část první půle se hra přelévala ze strany na stranu a branek jsme se dočkali až těsně před koncem poločasu. Ve 40. minutě se prosadil srdcař Míra Horáček a poslal domácí do vedení 1:0. O tři minuty později přišla poslední branka poločasu a tu měl na svědomí kapitán Lokotky Michal Koštial. Stav do šatny byl tedy 2:0.

V režii domácích

Kunratice byly hodně nervozí a projevilo se na jejich celkové hře, která měla k vyrovnání hodně daleko. Nakonec ovšem přeci jen zamotaly domácím hlavu, když hned ve 46. minutě snížili na 2:1. Postaral se o to Petr Ježek a drama bylo na programu dne. Ne na dlouho, protože v 58. minutě zvýšel náskok domácích znovu Miroslav Horáček. V 65. minutě ještě pojišťoval Dan Kliment a to již s hosty sutečně nevypadalo dobře. Ti nakonec alespoň kosmeticky upravili skóre na závěrečných 4:2, když se dokázal prosadit též podruhé Petr Ježek. Kunratice nakonec díky prohře spadly až na šesté místo.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (hráč Lokomotivy): Jsme na samém dně tabulky a to, že se nám doma moc nedaří, nám nenahrává. Dnes jsme to ale prolomili a jsme rádi, že jsme získali výhru. Jsme za to rádi, ale proti hostům jsme chtěli určitě bodovat. Dnešní vítězství ale bereme zaslouženě. Nejlepší na hřišti byl dnes Horáček, který toho hodně odběhal a dost hosty provětrával, až mu místy nestačili.

T. Piskor [-] - D. Kliment [-] , M. Bukáček [-] , M. Horáček [-] , K. Blahout [-] , P. Čihák [-] , V. Horáček [-] , M. Pelc [-] , P. Poláček [-] , M. Koštial [-] , R. Vnuk [-]