CHLÁDEK David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pěnčín - Studenec 3:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Kr. Studánka - B. Kostel 1:5 (0:1) 09.09. 10:30 -
Pěnčín - Košťálov 4:0 (2:0) 02.09. 14:15 -
Dubnice - Bukovany 2:1 (1:1) 27.08. 17:00 -
Přepeře B - Jilemnice 2:4 (2:2) 12.08. 14:00 -
Smržovka - Plavy 1:2 (1:1) 10.06. 13:00 -
Kr. Studánka - Bělá 2:1 (0:0) 10.06. 10:30 -
Plavy - Mšeno 1:3 (1:1) 03.06. 17:00 -
Jablonec - Lučany 4:3 (1:1) 27.05. 17:00 -
Vesec - Doubí 1:1 (1:1) 20.05. 14:00 -
B. Kostel - Semily 1:1 (1:1) 06.05. 17:00 -
Ruprechtice - Doksy B 4:2 (2:2) 29.04. 14:00 -
Pěnčín - Kr. Studánka 2:2 (1:1) 22.04. 17:00 -
Chrastava - Rozstání 6:0 (2:0) 07.04. 16:30 -
Hodkovice - Hrádek B 4:3 (1:3) 01.04. 13:45 -
Ruprechtice - VTJ Rapid 1:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Pěnčín - Hejnice zrušen -
Mimoň B - LOKO Č. Lípa B 2:1 (1:0) 23.10. 15:00 -
Košťálov - Rozstání 4:3 (3:1) 17.09. 16:30 -
B. Kostel - Pěnčín 4:5 (1:4) 03.09. 17:00 -
Žandov B - Okna 2:3 (1:2) 28.08. 17:00 -
Vesec - Bělá 0:2 (0:1) 27.08. 14:00 -
Skalice B - Stružnice 4:1 (3:1) 05.06. 10:30 -
Vesec - Dubnice 5:3 (2:2) 04.06. 14:00 -
Pěnčín - LOKO Č. Lípa 7:1 (4:1) 28.05. 14:30 -
Mšeno - Plavy 4:2 (1:1) 21.05. 10:15 -
Žandov - VTJ Rapid 2:1 (1:0) 07.05. 17:00 -
VTJ Rapid - Vesec 1:3 (0:3) 17.04. 17:00 -
Kunratice - Brniště 1:2 (0:1) 27.03. 15:00 -
Rychnov - Doubí 4:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Krásný Dvůr - Nové Sedlo 0:9 (0:5) 30.10. 10:30 -
Mimoň - B. Kostel 1:2 (0:2) 16.10. 15:30 -
VTJ Rapid - Hodkovice 3:0 (1:0) 10.10. 16:00 -
Hrádek B - Vratislavice 3:5 (2:0) 03.10. 15:00 -
Harrachov - Plavy 2:2 (1:0) 22.08. 17:00 -
Mimoň - Ruprechtice 3:0 (1:0) 14.08. 17:00 -
Žandov - Stráž n.N. 3:0 (1:0) 07.08. 17:00 -
V. Bukovina - Okna 3:1 (1:0) 11.10. 15:30 -
Žandov - Doksy B 3:4 (1:2) 04.10. 15:00 -
Dubnice - Lindava 2:1 (1:1) 13.09. 17:00 -
Harrachov - Semily 2:1 (0:0) 27.10. 14:30 -
Doksy B - Kamenice 6:1 (5:1) 13.10. 14:00 -
Stružnice - Kravaře 2:6 (1:2) 06.10. 15:00 -
Jestřebí - Stružnice 4:1 (0:0) 08.09. 15:00 -
Stráž n.N. - Žibřidice 6:5 (5:1) 07.09. 17:00 -
Cvikov - LOKO Č. Lípa 2:1 (1:1) 15.06. 17:00 -
Držkov - Roztoky 5:3 (2:0) 09.06. 17:00 -
Doksy B - LOKO Č. Lípa 3:3 (2:0) 26.05. 16:00 -
Cvikov - Vratislavice 9:2 (5:0) 20.04. 17:00 -
Doksy B - Chrastava 7:0 (2:0) 07.04. 16:00