19.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lokotka vyloupila Pertoltice

0

Hráči Lokotky se sice pohybují na posledních příčkách, ale v posledních zápasech se začali zvedat a vidět je to i na výsledcích. Ten lepší uhráli i dnes na Pertolticích. Přitom Pertoltice opanují skoro střed tabulky...

Vedení Pertoltic

Pertoltice začaly svižně a hned v 8. minutě vsítily branku a byly hned ve vedení. Autorem branky byl Václav Kvíz, který se prosadil hned v 7. minutě a poslal svůj tým do těsného náskoku. Hosté se ale poněkud zvedli a začali domácím přitápět. Hru zlepšili, ale v branku to již v této půli nepřetavili. Do šaten se tedy odešlo za jednogólového náskoku domácích 1:0.

Drama až do závěru

Tato půle nám nabídla branek o poznání více. V 50. minutě vyroval Miroslav Horáček a jelo se od znovu. Jenže za minutu přišlo opět vedení pro domácí, to když se prosadil Jaroslav Mynařík. Lokotka, ale nezahálela a s posilami z áčka šla naproti vyrovnání. To nakonec přišlo v 72. minutě a dokonce v té samé minutě byl i rozhodnut zápas. První branku zařídil zase Miroslav Horáček a výhru vystřelil hostům Patrik Černý. Utkání poté doběhlo do konce za stavu 2:3 pro hosty z České Lípy.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (asistent Lokomotivy): Měli jsme posili z áčka a tak jsme dnes zahráli o poznání lépe. Nechceme skončit poslední a proto musíme těžit z každého zápasu. Dnes jsme předvedli výkon, který na výhru stačil.