Táborský Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žandov - Tuhaň 8:1 (4:1) 15.10. 15:30 -
K.Šenov - Noviny 1:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Cvikov B - Jablonné B 2:1 (1:1) 15.05. 17:00 -
Tuhaň - St. Splavy 0:15 (0:5) 06.11. 14:00 -
St.Šachov - Okna 2:0 (0:0) 26.09. 13:30 -
Noviny - Mimoň B 5:1 (1:0) 25.09. 16:30 -
Jablonné B - Pertoltice 0:7 (0:5) 19.09. 15:00 -
V. Valtinov - Brniště 2:1 (2:1) 05.09. 14:00 -
V. Valtinov - K.Šenov 2:1 (2:1) 11.10. 15:00 -
K.Šenov - Cvikov B 8:3 (4:2) 19.09. 16:30 -
Tuhaň - Okna 1:2 (0:0) 05.09. 17:00 -
Pertoltice - N.Oldřichov 6:0 (4:0) 08.06. 15:00 -
H.Police - Okna 2:0 (1:0) 18.05. 17:00 -
V. Valtinov - Okna 3:0 (0:0) 20.04. 15:00 -
H.Police - Kunratice 0:1 (0:1) 27.05. 15:00 -
LOKO Č. Lípa B - Skalice B 4:1 (2:0) 05.05. 17:00 -
Kunratice - Okna 1:2p. (1:1) 14.04. 13:00 -
Lindava - V. Valtinov 3:0 (1:0) 11.11. 11:00 -
V. Valtinov - Tuhaň 7:0 kont. (7:0) 21.10. 15:30 -
Tuhaň - Kunratice 1:2 (0:2) 30.09. 11:00 -
Mimoň B - Tuhaň 15:1 (7:0) 17.09. 15:00 -
Skalice B - St.Šachov 11:0 (8:0) 10.09. 14:00 -
Pertoltice - Okna 4:3p. (2:2) 17.06. 17:00 -
H.Libchava - Noviny 3:7 (0:4) 11.06. 17:00 -
Okna - Mimoň B 2:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
N.Oldřichov - H.Libchava 5:2 (0:2) 20.05. 17:00 -
Zahrádky - Mimoň B 2:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
N.Oldřichov - V. Valtinov 1:0 (1:0) 06.05. 17:00 -
Okna - Tuhaň 3:1 (1:1) 22.04. 16:30 -
Mimoň B - Polevsko 0:7 (0:2) 08.04. 16:00 -
Polevsko - H.Libchava 7:0 (3:0) 02.04. 16:00 -
V. Valtinov - Cvikov B 3:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Brniště - Cvikov B 6:1 (4:1) 05.11. 14:00 -
Okna - Noviny 3:0 (3:0) 22.10. 15:30 -
N.Oldřichov - Mimoň B 4:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Kunratice - Cvikov B 4:0 (2:0) 01.10. 16:00 -
H.Libchava - Brniště 0:8 (0:3) 25.09. 16:30 -
LOKO Č. Lípa B - Lindava 2:8 (1:6) 24.09. 16:30 -
Noviny - Cvikov B 1:4 (1:1) 14.09. 17:00 -
V. Valtinov - Zahrádky 0:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Okna - N.Oldřichov 0:2 (0:0) 18.06. 14:00 -
H.Libchava - Lindava 2:4 (1:4) 12.06. 17:00 -
Kunratice - Lindava 1:2p. (1:0) 28.05. 14:00 -
Zahrádky - Pertoltice 3:0 kont. (1:1) 22.05. 17:00 -
Polevsko - H.Libchava 4:0 (1:0) 15.05. 17:00 -
Pertoltice - Tuhaň 3:2p. (1:1) 08.05. 17:00 -
LOKO Č. Lípa B - Noviny 1:2 (1:2) 30.04. 17:00 -
H.Libchava - N.Oldřichov 3:1 (1:0) 24.04. 16:30 -
Pertoltice - LOKO Č. Lípa B 2:3 (1:0) 10.04. 16:00 -
Kunratice - N.Oldřichov 4:0 (1:0) 09.04. 13:00