--

--

0

SK Líšeň
Rudolf Čampa, kapitán SK Líšeň: Sérii několik po sobě jdoucích neprohraných utkání jsme chtěli potvrdit na domácím hřišti, což se nám také povedlo. Utkání začalo díky současně hrajícímu hokejovému semifinále jen s hrstkou diváků. Již v 10.minutě jsme šli do vedení po krásné brance Hyčky. Ještě do přestávky bylo na obou stranách několik slibných akcí, které ovšem neskončily brankou. Do druhé půle jsme nevkročili moc dobře. Ve 49.minutě nám soupeř zasadil úder brankou z malého vápna do prázdné brány na 1:1. Naštěstí jsme našli rychlou odpověď, respektive Roman Fischer a to, když krásně uklidil míč za tyč soupeřovi brány. Ve druhé půli se už hrálo nahoru dolů, což se divákům muselo líbit. Mezi 60. a 70.minutou se nám prosadil hned 2x střelec Milan Halaška a bylo to už 4:1. Soupeř nám stačil už jen snížit brankou opět po naší hloupé chybě, ale to už bylo vše a skóre se již nezměnilo.