14.kolo, Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B, 2015-2016

Litoměřice potvrdily roli favorita

60. J. Šinfelt (p.) , 75. J. Koloburda - 25. J. Háša , 35. J. Háša , 50. J. Háša , 89. P. Bartoš
0

0:2 v první půli

Dá se říct, že v 16. minutě bylo po utkání, když se 2x prosadili hostující zadáci a rozhodli utkání ve prospěch hostů. Pro domácí opět smolné domácí utkání. V prvním poločase zatlačili hosty k jejich vápnu kde ovšem všechny akce končili nepřesnou střelbou nebo přihrávkou. V 15. minutě ale udeřili hosté, když se k odraženému míči dostal a vstřelil první branku tohoto utkání - 0:2. V 39. minutě Kleibl navýšil vedení hostů na 0:3, když rozvlnil síť domácí branky. Poločas skončil tímto výsledkem.

Druhá půle smírně 2:2, tudíž si hosté připsali 3 body

Ve dvanácté minutě druhého poločasu zvýšili vedení hostů který byl na hřišti teprve od druhé půle, tudíž hostujícímu trenérovi se velmi vydařilo jeho střídání a hráč, kterého poslal na hřiště se mu již brzy odvěčil vstřelenou brankou do sítě domácích. Domácí poté se snažili snížit, avšak všechny jejich střelecké pokusy končili buď na pozorné obraně hostí nebo střelami mimo branku. A když už vystřelili do prostoru branky, hostující brankář si s jejich střelami hravě poradil. Ve zbytku utkání už branka nepadla a spíše se hra odehrávala mezi oběma šestnáctkami bez větší příležitosti, až na jednu. A to v 80. minutě měli obrovskou šanci domácího celku, avšak zůstala nevyužita a tak hosté si odvážejí 3 body za vítězství 2:5

Lounky-Chodouny
Roman Valeš: Je to škoda, i když se utkání vyvíjelo špatně a brzy jsme prohrávali, mohli jsme s tím něco udělat, avšak naše nemohoucnost v zakončení nás dnes připravila o body. V příštím kole to napravíme.

FK Litoměřicko C
Karel Zelený: V Brňanechse nikdy nehraje dobře, oni jsou jako soupeři velmi nepříjemní, o to více mě těší, že se nám zde podařilo zvítězit a odvést si 3 body. Trenérovi vyšlo střídání, díky kterému jsme se nemuseli o výsledek utkání obávat.

V. Beer [-] - J. Koloburda [-] , M. Rada [-] , M. Kořínek [-] , M. Faust [-] , R. Vejl [-] , J. Šinfelt [-] , J. Turčányi [-] , J. Micura [-] , J. Cimr [-] , M. Brázda [-]

L. Jelínek [-] - M. Jarosz [-] (55. P. Kron [-] ) , M. Pelikán [-] , J. Novotný [-] , R. Polášek [-] , V. Starý [-] , P. Bartoš [-] , J. Háša [-] , L. Pohl [-] , V. Najman [-] , T. Král [-]

ŽK: 20. J. Micura , 36. M. Kořínek - 2. V. Najman . ČK: 40. M. Kořínek - 7. V. Najman .
Hráči zápasu: J. Šinfelt - J. Háša , P. Bartoš .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Šírek Martin - CIMR Jiří (N), SKŘEBSKÝ Michal (N).