20.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Týnec se výhrou bodově dotáhl na Nebovidy

0

Oslabené Nebovidy přivítaly Týnec, kterému se na jaře daří. Čekalo se vyrovnané utkání, ale Nebovidy kromě jednoho gólu snad ani netrefily brnaku soupeře. Týnec to měl úplně opačně, s notnou dávkou štěstí proměnil každou příležitost a vyhrál 1-5.

Týnec si v první půli vytvořil náskok, 1-3

Už v 11. minutě otevřel skóre Kulich. Ve vápně se ocitl úplně osamocen a ze dvou metrů nedal Polákovi šanci 0-1. Nebovidy se po obdržené brance trochu probraly a ve 23. minutě se z protiútoku prosadil Pešek 1-1. Ve hře pokračoval celkově aktivnější Týnec. Ve 36. minutě vrátil vedení hostům Novotný, který z hranice vápna vyslal expresní balík přímo do šibenice 1-2. Nebovidy se snažily, aby znovu dotáhly soupeře, ale ten využil vytažené obrany domácích a ve 43. minutě z protiútoku dva na jednoho si do prázdné branky zakončil Šafranko 1-3. Mimo tři brnaky si hosté připsali i tři žluté karty...

Domácí neproměnili penaltu, Týnec přidal další dvě branky

Druhé půle začala z ostra. Nebovidy začaly tlačit a v 50. minutě se v pokutovém území hostů proti pravidlům provinil Mlika. Zákrokem si vykoledoval druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. K pokutovému kopu se postavil Bláha, ale bohužel neproměnil. V 62. minutě se na domácího Poláka řítil opět Novotný a střelou na bližší tyč dal svůj druhý gól 1-4. Týnec v deseti pokračoval svou jízdu z první půle. V 82. minutě si Týnec vybojoval rohový kop. Balón přeletěl na zadní tyč kde čekal Javůrek. Zpracoval a napálil balón rovnou do branky 1-5.

TJ Pašinka/Nebovidy
M. Polák [-] - J. Ladýř [-] , L. Karkoš [-] , P. Bláha [-] - L. Bláha [-] , P. Bělina [-] , J. Krupička [-] (25. V. Stehlík [-] ) , J. Eszenyi [-] (82. O. Ryšánek [-] ) - P. Novotný [-] , V. Pešek [-] (75. L. Svojtka [-] ) , V. Zelenka [-]

TJ Sokol Týnec nad Labem
O. Adamec [-] - J. Čopjak [-] , R. Mlika [-] , M. Javůrek [-] , K. Truxa [-] - J. Kalfiřt [-] , L. Kulich [-] , T. Horák [-] (82. M. Váša [-] ) - M. Šafranko [-] , T. Novotný [-] , V. Lískovec [-] (46. M. Nesládek [-] ) -

ŽK: 60. J. Eszenyi - 21. V. Lískovec , 27. T. Horák , 35. R. Mlika , 48. J. Kalfiřt , 58. L. Kulich , 78. T. Novotný , 85. M. Javůrek . ČK: 50. R. Mlika .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kvasnička Václav - LÖWE Vilém (N), SÝKORA Jaroslav (N).