18.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2015-2016

Budyně přehrála Roudnici

1. J. Oliva (p.) , 57. J. Politeo
0

Jedna branka v každém poloačasu

Už ve 4. minutě se domácí tým dostal do vedení, když se prosadil Dohnal a dal tak vedení domácímu výběru - 1:0.  Ve zbytku poločasu se hra odehrávala spíše mezi šestnáctkami a nikdo s hráčů nepřekonal dobře chytající brankáře obou mužstev a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí celkem, nutno podotknout, že zatím fotbal těchto dvou týmů nijak nepředčil úroveň této soutěže.

Druhý poločas si domácí pohlídali

I ve druhém poločasu se fotbal nijakým způsobem nezlepšil a byl to spíše boj, ve kterém se mohlo stát cokoliv. Hra se spíše odehrávala ve středovém kruhu, kde týmy sváděli souboje a spíše domácí byli úspěšnějšími, ale žádný tlak nebo branka z jejich strany nepřicházela. Šance si poté vytvořili i hosté, avšak ztroskotali buď na pozorné obraně domácích nebo na dobře chytajícím brakáři, který svůj tým podržel při dvou důležitých situacích a správně vybíhal mimo pokutové území, kde posbíral dlouhé přihrávky hostujícího celku, čímž zamezil jejich koncovce a přispěl k tomu, že domácí stále vedli. Nakonec se i radovali, jelikož druhou branku domácích vstřelil Shirich Kiryl, který dal výsledku definitivní podobu a uklidnil svůj výběr. Domácí tým nakonec zvítězil 2:0 a připsal si do tabulky velmi důležité 3 body z domácího prostředí.

TJ Viktorie Budyně nad Ohří
Hubáček Jiří: Domácí tým dnes podal lepší výkon než hostující tým a tudíž si zasloužil v tomto utkání 3 body. Můžu říct, že hrál mnohem lépe než v minulé polovině sezony.

SK Roudnice nad Labem
Šmidrkal Jiří: Dnes se našim hráčům tolik nedařilo, hlavně v zakončení chyběla přesnost a klid na kopačkách. V příštím kole to budou chtít určitě napravit a v domácím prostředí zvítězit.

F. Krpeš [-] - I. Čorič [-] , J. Oliva [-] , J. Politeo [-] , J. Hubáček [-] - M. Politeo [-] (55. J. Tregner [-] ) , J. Kekule [-] , M. Hubáček [-] - L. Kokeš [-] (90. M. Měkota [-] ) , J. Šolc [-] (84. P. Volkán [-] ) - F. Drátovník [-] (76. Z. Munzar [-] )

J. Šouba [-] - O. Michalík [-] , P. Matuszewski [-] , M. Vecko [-] , M. Neuman [-] , M. Sochůrek [-] , P. Vaněk [-] , M. Elicer [-] , T. Voves [-] , P. Klepáč [-] , P. Job [-]

ŽK: 39. F. Drátovník - 61. M. Neuman , 82. O. Michalík .
Hráči zápasu: J. Oliva , J. Politeo .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: Hubálek Vladimír - KLÍMA Vlastimil, NOVÁK Kamil.