18.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2015-2016

--

Předonín přehrál Třebenice

0

První půle pro domácí

Po celý zápas měli hosté drtivou převahu v držení míče, trpělivou kombinační hrou si vypracovali šance, vstřelili pět branek a fotbal si náležitě užili. Už ve druhé minutě se hosté dostali do šance, ale brankář domácích zakončení vyrazil nohou. O tři minuty později se do šance dostal Trávníček, ale bez gólového efektu. Ve 24.minutě se domácí radovali z prvního gólu na 1:0, když Kalla přesnou střelou k tyči zakončil rychlou kolmou akci. V 19. min. se dostal sám před domácího brankáře Kalvoda, ale domácí brankář výborným zákrokem jeho šanci zneškodnil, což bylo pro domácí důležité. Ve 26.min. vytvořili Zouhar se Štefkem velký závar před domácí svatyní, kterému na poslední chvíli pomohl vracející se Kalvoda, který předtím podobným způsobem zablokoval i šanci Neděle.Ve zbytku poločas branka nepadla a domácí sice nezaslouženě ale vedli 1:0.

Hosté otočili vývoj utkání

Ve druhé půli pokračoval fotbal jako v té první. Rozhodující minutou byla 56. minuta, když byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí Minařík a hned o minuutu později hosté zužitkovali početní výhodu a poprvé se v utkání ujali vedení a to když rozvlnil síť domácích hostující Jelínek. Stav utkání 1:2. Domácí se snažili a hnali za vyrovnáním, ale opak byl pravdou, a v 65. minutě Tumanyan zvýšil vedení hostů už o 2 branky a to na 3:1. Domácí celek to zcela zmarzilo a hosté převazli otěže tohoto utkání. Zbytek zápasu se odehrával pod taktovkou hostů a jen díky výborným zákrokům domácího brankaře Kunze a pozorné obraně domácíh se již vedení hostů nenavyšovalo. Nutno podotknout, že hosté si odvážejí zaslouženě 3 body z hřiště Třebenic a stále budou nahánět lídra tabulky.

Třebenice
Ludwig Vítězslav: Dnešní výkon byl pro nás všechny velkým zklamáním, nepoučili jsme se chyb a vůbec jsme nedodrželi to, co jsme si v kabině řekli. Budeme muset udělat individuální pohovory s hráči.

Předonín
Kratochvíl Miloš: Dnešní utkání se nám velmi vydařilo a podle předpokladů jsme zvítězili. V 16. minutě jsme sice prohrávali, ale ukázali jsme sílu mančaftu a utkání dovedli do vítězného konce.