--

--

46. L. Sadílek , 58. M. Holek - 18. R. Haša
0

Slovácko rozhodlo o svém prvním jarním domácím vítězství zkraje druhé půle, kdy výsledek otočilo

Béčko Slovácka prohrálo tři z předchozích čtyř jarních zápasů a ani duel s Vyškovem se pro něj nezačal příliš dobře. Už v 18.minutě se před Nemravu dostal odchovanec Slovácka Roman Haša a svou šanci proměnil nekompromisní ranou do šibenice – 0:1. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale druhá polovina prvního poločasu už patřila jim. Žádnou z akcí se jim ovšem nepodařilo dotáhnout do konce.

Hned v první minutě druhé půle ovšem udeřili. Reinberk zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Sadílka, který v pádu poslal míč přesně k tyči – 1:1. Domácí byli v těchto chvílích jasně lepším týmem a svou převahu dokázali přetavit ve druhý gól, který z penalty vstřelil Holek – 2:1. Klíčovou akci zápasu, po které byl ve vápně faulován Kovář, měl na svědomí ghanský záložník Emmanuel Antwi. Domácí fotbalisté si ve zbytku zápasu udržovali převahu, soupeře k vážnějšímu ohrožení Nemravovy brány nepustili a zaslouženě si do tabulky MSFL připsali tři body.

1. FC Slovácko B
Vladimír Michal, trenér Slovácka: Jsem samozřejmě spokojený, takovou výhru jsme potřebovali. Branku nám dal Roman Haša a ono už to tak bývá, že se hráči, kteří jsou od nás někde na hostování, právě proti nám trefí. Udělal ho hezky, jsem ale rád, že to nebyl vítězný gól.

MFK Vyškov
Dominik Urbančok, záložník MFK Vyškov: Snažili jsme se hlavně soustředit na bránění, což se nám dařilo hlavně v prvním poločase. Podařilo se nám vstřelit i první gól a do šaten jsme šli s náskokem. Ale hned na začátku druhého poločasu jsme inkasovali a z naší strany už to nebylo tak poctivé dozadu. Pak jsme dostali gól z penalty a už to bylo těžké otočit proti posílenému Slovácku.

V. Nemrava [-] - M. Holek [-] , R. Mezlík [-] , J. Prajza [-] , P. Reinberk [-] - E. Antwi [-] , L. Sadílek [-] , L. Michna [-] , M. Havlík [-] - P. Galuška [-] , M. Kovář [-] (61. T. Zajíc [-] )