--

--

0

Juniorka ševců přepsala historii a poprvé na třetiligové úrovni porazila Třebíč

Mladíci ze Zlína dělali domácím největší problémy svojí rychlostí a včasným napadáním, čímž Třebíč nedokázala v prvním poločase nijak ohrozit zlínskou branku. Naopak hosté se ujali vedení ve 20.minutě, kdy po centru z levé strany na zadní tyč úplně volný Koller hlavou otevřel skóre utkání. Hosté do poločasu ještě ve 41.minutě zvýšili na 2:0, když po nedůrazném odkopu domácí obrany Chuchma střelou z velkého překonal Doležala v brance domácích podruhé.

Hned v úvodu druhého poločasu si domácí vytvořili sérii tří rohů v řadě. Po jednom z nich ale do branky hostí neprošel ani Floriánův střílený centr na zadní tyč, který stačil konečkami  prstů vytěsnit hostující brankář. To ale bylo ze strany domácích v tomto utkání vše. Hosté v 67.minutě Hradilem, po jeho střele přímo z voleje, zvýšili na 3:0 a v závěru Višněvský tváří v tvář přeloboval vyběhnuvšího Doležala a upravil tak na konečných 4:0 pro hosty.

FC TRINITY Zlín B
Bronislav Červenka, trenér Zlína: Zápas v Třebíči jsme očekávali jako velmi těžký, což se nakonec až tolik nepotvrdilo, protože soupeř je možná, bohudík pro nás, v určité krizi a my jsme toho dokázali naplno využít. Kluci hráli zodpovědný fotbal. Z prvních dvou vážnějších šancí, co jsme měli v prvním poločase, jsme dali dva góly, což nás uklidnilo a kluci už zápas odehráli pod kontrolou. Měli jsme přitom do přestávky ještě nějaké další šance, které jsme bohužel nedotáhli do konce. Po změně stran už byla hra z naší strany více klidnější. Soupeř si až na dvě nebezpečné střely nic většího nevytvořil a kluci následně přidali třetí a v závěru také čtvrtý gól. Nebylo to sice po herní stránce ideální, trošku jsme se přizpůsobili hře soupeře, ale za výsledek, nasazení a odhodlání jít si za výsledkem musím dnes kluky pochválit.