20.kolo, Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Nenkovice otočily zápas a odvezly si všechny 3 body

0

V neděli se sehrál v Moravanech atraktivní zápas, jelikož hostující Nenkovice soupeřovi nic nedarovaly. A tak si právem odvezly všechny 3 body, i díky Matěji Zálešákovi, který vstřelil 4 góly a Nenkovice tak otočily zápas.

Slavoj vedl o gól díky Zýbalovi

Všichni hráči si dobře uvědomovali důležitost tohoto utkání. Hra v úvodu duelu byla tak z obou stran hodně neurovnaná a nervózní. Slavoj se ujal brzy vedení, když po faulu Romana Frelicha proměnil pokutový kop přesnou střelou k tyči Balous 1:0. Vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat. Faulovaný Matěj Zálešák povedenou střelou z přímého kopu poprvé překonal brankáře Strmisku 1:1. Ještě pořádně nedozněla naše gólová radost, když přišla blesková odpověď Slavoje. Přímý kop Klimeše propadl naší obranou na kopačku číhajícího Zýbala, jenž pohotovou ránou pod břevno zajistil domácím poločasové vedení 2:1.

Kanonýr Zálešák rozhodl utkání

Hostující Nenkovice do druhé půle vlétly ze vší vervou a od první minuty dostaly své soupeře pod tlak. Vyrovnání měl na kopačce Radim Stehno, ovšem pokutový kop za soupeřovu hru rukou nedokázal proměnit. Přesto naše aktivita neubrala na síle a podařilo se nám brzy skórovat. Pohlednou kombinační akci a přihrávku Davida Pospíšila uklidil za záda Strmisky střelecky naladěný Matěj Zálešák 2:2. Tentýž hráč také posunul Sokol ke kýžené výhře. Po přihrávce Roman Frelicha se probil k míči přes bránícího hráče a nekompromisně zasadil soupeři třetí úder 2:3. V závěru střetnutí pak Matěj po přihrávce Radima Stehna korunoval své excelentní střelecké představení ze sólového úniku čtvrtým gólem 2:4. Toto skóre zůstalo až do do konce zápasu a Nenkovice si tak vydřely 3 body.

TJ Sokol Nenkovice
Zdeněk Kotas: Řekl bych že jsme urvali vítězství díky famóznímu výkonu ve druhé půli, kde jsme Slavoj jasně přehráli. Po zásluze si tak odvážmíme z Moravan tolik cenné tři body. Velké poděkování patří fanouškům Nenkovic, kteří své hráče opět skvěle podpořili.

TJ Slavoj Moravany
B. Strmiska [-] - M. Ficek [-] , J. Zýbal [-] , J. Svoboda [-] , L. Pintera [-] (84. V. Pimek [-] ) , M. Měsíček [-] (60. R. Hudec [-] ) , J. Balous [-] , P. Zbořil [-] (65. A. Rotrekl [-] ) , D. Marčík [-] (76. M. Drobilík [-] ) , M. Bařina [-] , R. Klimeš [-]

P. Schöfr [-] - J. Polcr [-] , D. Pospíšil [-] (84. L. Kludák [-] ) , T. Hrabal [-] , D. Raus [-] (76. F. Kuchař [-] ) , M. Zálešák [-] , R. Frelich [-] , D. Pospíšil [-] , R. Stehno [-] , P. Kováč [-] (81. P. Zálešák [-] ) , J. Mezihorák [-]

ŽK: 15. M. Bařina , 28. D. Marčík , 40. J. Zýbal , 78. J. Balous - 5. R. Frelich , 17. J. Polcr , 35. P. Kováč , 40. D. Pospíšil .
Místo: Moravany. Počet diváků: 150. Rozhodčí: VOŘÍŠEK Patrik - VOJTEK Lukáš, HLAVINKA Lubomír.