Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor
2023-2024
-
St. Poddvorov - Vracov 50-0-50 % 0:0 (0:0) 13.08. 17:30 -
Dubňany B - KEN Veselí 100-0-0 % 3:3 (0:2) 13.08. 17:30 -
Násedlovice - Bukovany 100-0-0 % 3:5 (2:2) 13.08. 17:00 -
Bzenec B - Radějov 100-0-0 % 3:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Petrov - Hroznová Lhota B 100-0-0 % 2:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Dambořice - Velká n. Vel. 100-0-0 % 2:4 (2:2) 13.08. 17:30 -
Vlkoš - Kněždub 100-0-0 % 4:0 (2:0) 11.08. 18:00
-
Hroznová Lhota B - Dambořice 100-0-0 % 0:5 (0:3) 19.08. 16:30 -
Vracov - Vlkoš 100-0-0 % 4:2 (2:2) 20.08. 17:00 -
Radějov - Násedlovice 0-100-0 % 3:3 (3:2) 20.08. 15:00 -
Kněždub - Petrov 100-0-0 % 3:4 (2:2) 20.08. 16:30 -
Velká n. Vel. - Dubňany B 100-0-0 % 3:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
KEN Veselí - Bzenec B 0-0-100 % 2:2 (2:0) 20.08. 17:00 -
Bukovany - St. Poddvorov 100-0-0 % 5:0 (3:0) 20.08. 17:00
-
Násedlovice - KEN Veselí 100-0-0 % 2:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Dubňany B - Hroznová Lhota B 100-0-0 % 2:2 (1:1) 27.08. 17:00 -
Bukovany - Radějov 100-0-0 % 3:0 (2:0) 27.08. 17:00 -
St. Poddvorov - Vlkoš 50-0-50 % 1:2 (1:0) 27.08. 17:00 -
Bzenec B - Velká n. Vel. 50-0-50 % 3:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Petrov - Vracov 0-0-100 % 1:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Dambořice - Kněždub 100-0-0 % 4:0 (1:0) 27.08. 16:30
-
Radějov - St. Poddvorov 0-0-100 % 1:5 (1:1) 02.09. 15:00 -
Hroznová Lhota B - Bzenec B 0-0-100 % 2:3 (1:1) 02.09. 16:30 -
Vracov - Dambořice 100-0-0 % 0:4 (0:2) 02.09. 16:30 -
KEN Veselí - Bukovany 0-0-100 % 1:4 (0:1) 03.09. 16:30 -
Kněždub - Dubňany B 0-0-100 % 4:2 (1:1) 03.09. 16:30 -
Velká n. Vel. - Násedlovice 100-0-0 % 8:0 (4:0) 03.09. 16:30 -
Vlkoš - Petrov 100-0-0 % 6:1 (1:0) 01.09. 17:30
-
Radějov - KEN Veselí 0-0-100 % 4:1 (4:0) 10.09. 15:00 -
Bzenec B - Kněždub 100-0-0 % 0:0 (0:0) 10.09. 16:30 -
Násedlovice - Hroznová Lhota B 0-100-0 % 4:1 (3:0) 10.09. 16:30 -
St. Poddvorov - Petrov 100-0-0 % 4:1 (1:0) 10.09. 16:30 -
Dubňany B - Vracov 0-0-100 % 2:4 (0:3) 09.09. 16:30 -
Bukovany - Velká n. Vel. 100-0-0 % 1:0 (0:0) 10.09. 16:30 -
Dambořice - Vlkoš 0-0-100 % 6:0 (4:0) 10.09. 16:30
-
Vracov - Bzenec B 100-0-0 % 0:2 (0:1) 16.09. 16:00 -
Hroznová Lhota B - Bukovany 0-0-100 % 0:5 (0:2) 16.09. 16:00 -
Petrov - Dambořice 0-0-100 % 0:6 (0:3) 17.09. 16:00 -
Kněždub - Násedlovice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 17.09. 16:00 -
Velká n. Vel. - Radějov 100-0-0 % 3:0 (0:0) 17.09. 16:00 -
KEN Veselí - St. Poddvorov 100-0-0 % 5:0 (0:0) 17.09. 16:00 -
Vlkoš - Dubňany B 100-0-0 % 6:2 (5:0) 17.09. 16:00
-
Radějov - Hroznová Lhota B 100-0-0 % 3:0 kont. (1:2) 24.09. 15:00 -
Bzenec B - Vlkoš 100-0-0 % 4:2 (3:1) 24.09. 15:00 -
St. Poddvorov - Dambořice 0-0-100 % 1:7 (1:2) 24.09. 16:00 -
KEN Veselí - Velká n. Vel. 50-0-50 % 0:3 (0:2) 24.09. 16:00 -
Násedlovice - Vracov 0-50-50 % 0:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Dubňany B - Petrov 100-0-0 % 7:1 (3:0) 22.09. 17:00 -
Bukovany - Kněždub 50-0-50 % 3:0 (1:0) 28.09. 16:00
-
Vracov - Bukovany 0-0-100 % 1:6 (0:4) 30.09. 15:30 -
Hroznová Lhota B - KEN Veselí 100-0-0 % 5:1 (2:1) 30.09. 15:30 -
Velká n. Vel. - St. Poddvorov 100-0-0 % 5:0 (4:0) 01.10. 15:30 -
Petrov - Bzenec B 0-0-100 % 2:1 (2:1) 01.10. 15:30 -
Kněždub - Radějov 100-0-0 % 4:0 (3:0) 01.10. 15:30 -
Vlkoš - Násedlovice 100-0-0 % 3:3 (2:1) 29.09. 16:30 -
Dambořice - Dubňany B 100-0-0 % 4:0 (1:0) 01.10. 15:30
-
Radějov - Vracov 0-0-100 % 0:4 (0:2) 08.10. 15:00 -
Velká n. Vel. - Hroznová Lhota B 100-0-0 % 3:0 kont. 08.10. 15:30 -
Bzenec B - Dambořice 0-0-100 % 0:1 (0:1) 08.10. 15:30 -
KEN Veselí - Kněždub 0-100-0 % 0:3 (0:2) 08.10. 15:30 -
St. Poddvorov - Dubňany B 100-0-0 % 2:1 (1:1) 08.10. 15:30 -
Bukovany - Vlkoš 100-0-0 % 6:1 (2:1) 08.10. 15:30 -
Násedlovice - Petrov 100-0-0 % 7:0 (4:0) 08.10. 15:30
-
Vracov - KEN Veselí 100-0-0 % 2:1 (2:1) 14.10. 10:15 -
Hroznová Lhota B - St. Poddvorov 100-0-0 % 2:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Petrov - Bukovany 0-0-100 % 0:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Kněždub - Velká n. Vel. 0-0-100 % 1:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Dubňany B - Bzenec B 0-0-100 % 4:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
Dambořice - Násedlovice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Vlkoš - Radějov 100-0-0 % 4:0 (1:0) 14.10. 15:00
-
Hroznová Lhota B - Kněždub 100-0-0 % 2:1 (1:1) 21.10. 15:00 -
Velká n. Vel. - Vracov 100-0-0 % 5:0 (2:0) 22.10. 15:00 -
Radějov - Petrov 50-0-50 % 1:0 (1:0) 22.10. 15:00 -
Násedlovice - Dubňany B 100-0-0 % 3:0 (1:0) 22.10. 15:00 -
Bukovany - Dambořice 50-0-50 % 0:2 (0:1) 21.10. 14:00 -
St. Poddvorov - Bzenec B 50-0-50 % 4:2 (1:1) 22.10. 15:00 -
KEN Veselí - Vlkoš 0-0-100 % 1:3 (0:0) 22.10. 15:00
-
Vracov - Hroznová Lhota B 100-0-0 % 3:0 (2:0) 28.10. 14:00 -
Dubňany B - Bukovany 0-0-100 % 0:3 kont. (0:0) 28.10. 14:00 -
Petrov - KEN Veselí 100-0-0 % 1:1 (0:0) 29.10. 14:00 -
Bzenec B - Násedlovice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 29.10. 14:00 -
Kněždub - St. Poddvorov 100-0-0 % 2:1 (1:1) 29.10. 14:00 -
Dambořice - Radějov 100-0-0 % 5:0 (3:0) 29.10. 14:00 -
Vlkoš - Velká n. Vel. 0-0-100 % 0:5 (0:2) 28.10. 10:00
-
Radějov - Dubňany B 0-0-100 % 1:2 (1:0) 04.11. 14:00 -
Vlkoš - Hroznová Lhota B 0-0-100 % 2:4 (1:0) 04.11. 10:00 -
Kněždub - Vracov 0-0-100 % 1:2 (0:1) 04.11. 14:00 -
Velká n. Vel. - Petrov 0-0-100 % 7:2 (4:2) 04.11. 14:00 -
Bukovany - Bzenec B 100-0-0 % 4:3 (2:2) 05.11. 14:00 -
Násedlovice - St. Poddvorov 100-0-0 % 3:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
KEN Veselí - Dambořice 0-0-100 % 1:6 (0:3) 04.11. 14:00
-
Vracov - St. Poddvorov 100-0-0 % 5:2 (3:1) 16.03. 15:00 -
KEN Veselí - Dubňany B 100-0-0 % 2:5 (1:3) 17.03. 15:00 -
Bukovany - Násedlovice 0-0-100 % 3:1 (2:1) 17.03. 15:00 -
Hroznová Lhota B - Petrov 0-0-100 % 1:1 (0:1) 16.03. 15:00 -
Velká n. Vel. - Dambořice 100-0-0 % 1:4 (0:3) 17.03. 15:00 -
Radějov - Bzenec B 100-0-0 % 2:0 (1:0) 17.03. 15:00 -
Kněždub - Vlkoš 100-0-0 % 1:1 (1:0) 17.03. 15:00
-
Petrov - Kněždub 0-100-0 % 1:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Bzenec B - KEN Veselí 100-0-0 % 5:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Násedlovice - Radějov 100-0-0 % 2:3 (1:1) 24.03. 15:00 -
Dubňany B - Velká n. Vel. 0-0-100 % 4:5 (2:2) 24.03. 15:30 -
St. Poddvorov - Bukovany 0-0-100 % 1:6 (0:4) 24.03. 15:00 -
Vlkoš - Vracov 0-100-0 % 1:3 (1:1) 23.03. 15:00 -
Dambořice - Hroznová Lhota B 100-0-0 % 2:0 (1:0) 24.03. 15:00
-
Vracov - Petrov 100-0-0 % 5:1 (2:0) 30.03. 15:30 -
Hroznová Lhota B - Dubňany B 100-0-0 % 1:0 (1:0) 30.03. 15:30 -
Velká n. Vel. - Bzenec B 100-0-0 % 4:2 (1:0) 30.03. 15:30 -
Radějov - Bukovany 0-0-100 % 1:4 (1:1) 30.03. 15:00 -
Kněždub - Dambořice 0-0-100 % 0:5 (0:3) 31.03. 15:30 -
KEN Veselí - Násedlovice 50-50-0 % 3:2 (1:1) 31.03. 15:30 -
Vlkoš - St. Poddvorov 100-0-0 % 2:3 (0:1) 29.03. 15:00
-
Dambořice - Vracov 100-0-0 % 6:0 (3:0) 07.04. 16:30 -
St. Poddvorov - Radějov 0-0-100 % 0:1 (0:0) 07.04. 16:30 -
Dubňany B - Kněždub 0-0-100 % 2:0 (0:0) 06.04. 16:00 -
Násedlovice - Velká n. Vel. 100-0-0 % 4:1 (2:1) 07.04. 16:30 -
Bukovany - KEN Veselí 100-0-0 % 11:0 (3:0) 07.04. 16:30 -
Petrov - Vlkoš 100-0-0 % 5:0 (2:0) 07.04. 16:30 -
Bzenec B - Hroznová Lhota B 100-0-0 % 6:2 (2:2) 07.04. 16:30
-
Hroznová Lhota B - Násedlovice 100-0-0 % 3:2 (2:1) 13.04. 16:30 -
Vracov - Dubňany B 67-0-33 % 0:4 (0:2) 13.04. 16:30 -
KEN Veselí - Radějov 67-0-33 % 0:2 (0:0) 14.04. 16:30 -
Velká n. Vel. - Bukovany 0-0-100 % 0:7 (0:4) 14.04. 16:30 -
Petrov - St. Poddvorov 100-0-0 % 4:1 (2:0) 14.04. 16:30 -
Kněždub - Bzenec B 0-0-100 % 0:2 (0:1) 14.04. 16:30 -
Vlkoš - Dambořice 33-0-67 % 0:2 (0:0) 13.04. 16:30
-
Dambořice - Petrov 67-0-33 % 5:0 (2:0) 21.04. 16:30 -
Radějov - Velká n. Vel. 34-33-33 % 4:2 (2:1) 21.04. 15:00 -
Bzenec B - Vracov 33-0-67 % 2:1 (1:0) 21.04. 16:30 -
St. Poddvorov - KEN Veselí 100-0-0 % 2:1 (0:1) 21.04. 16:30 -
Bukovany - Hroznová Lhota B 67-0-33 % 7:0 (4:0) 21.04. 16:30 -
Násedlovice - Kněždub 67-33-0 % 0:1 (0:0) 21.04. 16:30 -
Dubňany B - Vlkoš 34-33-33 % 5:2 (2:1) 20.04. 16:30
-
Vracov - Násedlovice 100-0-0 % 27.04. 16:30 -
Hroznová Lhota B - Radějov 50-50-0 % 27.04. 16:30 -
Velká n. Vel. - KEN Veselí 100-0-0 % 28.04. 16:30 -
Petrov - Dubňany B 50-0-50 % 28.04. 16:30 -
Kněždub - Bukovany 0-0-100 % 28.04. 16:30 -
Dambořice - St. Poddvorov 100-0-0 % 28.04. 16:30 -
Vlkoš - Bzenec B 0-50-50 % 27.04. 16:30
-
Radějov - Kněždub -:- (-:-) 05.05. 15:00 -
Bzenec B - Petrov -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
St. Poddvorov - Velká n. Vel. -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
KEN Veselí - Hroznová Lhota B -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Dubňany B - Dambořice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Násedlovice - Vlkoš -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Bukovany - Vracov -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Hroznová Lhota B - Velká n. Vel. -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Vracov - Radějov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Dubňany B - St. Poddvorov -:- (-:-) 11.05. 13:00 -
Petrov - Násedlovice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Kněždub - KEN Veselí -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Vlkoš - Bukovany -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Dambořice - Bzenec B -:- (-:-) 12.05. 16:30
-
Radějov - Vlkoš -:- (-:-) 19.05. 15:00 -
Bzenec B - Dubňany B -:- (-:-) 19.05. 17:30 -
Velká n. Vel. - Kněždub -:- (-:-) 19.05. 17:30 -
Násedlovice - Dambořice -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Bukovany - Petrov -:- (-:-) 19.05. 17:30 -
KEN Veselí - Vracov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
St. Poddvorov - Hroznová Lhota B -:- (-:-) 19.05. 17:30
-
Vracov - Velká n. Vel. -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Dubňany B - Násedlovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Bzenec B - St. Poddvorov -:- (-:-) 26.05. 17:30 -
Kněždub - Hroznová Lhota B -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Petrov - Radějov -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Dambořice - Bukovany -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Vlkoš - KEN Veselí -:- (-:-) 25.05. 17:30
-
Hroznová Lhota B - Vracov -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Velká n. Vel. - Vlkoš -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
Radějov - Dambořice -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Násedlovice - Bzenec B -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Bukovany - Dubňany B -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
St. Poddvorov - Kněždub -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
KEN Veselí - Petrov -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Vracov - Kněždub -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
St. Poddvorov - Násedlovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Dubňany B - Radějov -:- (-:-) 08.06. 15:30 -
Petrov - Velká n. Vel. -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Bzenec B - Bukovany -:- (-:-) 31.05. 17:30 -
Hroznová Lhota B - Vlkoš -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
Dambořice - KEN Veselí -:- (-:-) 08.06. 16:30
Rozhovory
- Hráčem kola se stal Tomáš Cupal
- Vojtěch Kopeček se stal hráčem kola
- Hráčem Okresního přeboru se stal opět David Skočík, který vstřelil hattrick během 12 minut!!!
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Družba Bukovany | 19 | 86:14 | 54 |
2 | TJ Sokol Dambořice | 19 | 78:8 | 54 |
3 | Kordárna Velká nad Veličkou | 19 | 62:35 | 39 |
4 | TJ Slovan Bzenec B | 19 | 41:32 | 32 |
5 | FC VRACOV | 19 | 34:40 | 29 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Dominik Hoch | 18 |
2 | Pavel Svoboda | 18 |
3 | Erik Hrbáč | 16 |
4 | David Valášek | 15 |
5 | Petr Horňák | 15 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 65 | 67,0% | 0 |
2 | Radek Hruška | 30 | 71,4% | 0 |
3 | Jaromír Bělunek | 16 | 76,2% | 0 |
4 | Venca Likeš | 10 | 35,7% | 0 |
5 | Miroslav Liška | 3 | 42,9% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 17:17 26.4.2024 Tip: remíza Hroznová Lhota - Radějov M. Liška 17:17 26.4.2024 Tip: výhra domácích Velká n. Vel. M. Liška 17:17 26.4.2024 Tip: výhra domácích Petrov M. Liška 17:17 26.4.2024 Tip: výhra hostů Bukovany M. Liška 17:17 26.4.2024 Tip: výhra domácích Dambořice