15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Radotice se výhrou vrátily opět do čela tabulky

45. J. Čech , 77. J. Čech - 32. T. Vrbka
0

Těžký zápas s vítěznou tečkou zažili fotbalisté Radotic s předposledním týmem tabulky Sokolem Předín a vrátili se tak na první místo tabulky,když vystřídali tým z Litohoře

Hosté neudrželi překvapivé vedení

Vedoucí Radotice přivítali ke svému prvnímu utkání celek z předína, což měl být na rozjezd přijatelný soupeř, zvlášť, když i podzimní zápas vyzněl lépe pro tým z Radotic. Od začátku utkání nešlo vůbec poznat, že oba týmy dělí v tabulce dvanáct míst a rozdíl 27 bodů. Hosté z Předína se velice dobře pohybovali po hřišti a odměnou jim za to byla branka ze 32. minuty zásluhou kanonýra Tomáše Vrbky, který tečovanou střelou po rohovém kopu otevřel překvapivě účet utkání ve prospěch hostů 0:1. Naštěstí domácí bojovali až do poločasového hvizdu a ve 45. minutě se dočkali kýženého vyrovnání. Po krásné přihrávce do uličky Stanislava Michala vyrovnal na 1:1 Jan Čech.

Domácí střelec Jan Čech překvapení nedopustil

Ve druhém poločase se domácí snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale zcela neúspěšně. Až se v 77. minutě po centrovaném balónu z levé strany prosadil hlavou domácí kanonýr Jan Čech 2:1, který se svojí patnáctou brankou sezóny dotáhl na čelo tabulky střelců, kterou nyní okupují tři hráči. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Maara si museli zhluboka oddychnout domácí fotbalisté a i padesátka domácích věrných fanoušků.

TJ Družstevník Radotice
Kincl Daniel, trenér: Předín mě velice překvapil a zaskočil nás svým dobrým pohybem. Musím uznat, že remíza by byla spravedlivější.

T. Tesař [-] - P. Tobolka [-] , V. Vyhnálek [-] - T. Kincl [-] (56. A. Jelínek [-] ) , M. Habich [-] , V. Liška [-] , L. Tříletý [-] (46. M. Novák [-] ) , J. Čech [-] - D. Kincl [-] (81. M. Plank [-] ) , S. Michal [-] - F. Tobolka [-]

Předín
A. Nykl [-] - O. Vrbka [-] (18. V. Kos [-] ) , P. Šindelář [-] , M. Šindelář [-] , J. Šindelář [-] , D. Píša [-] , Z. Kreuz [-] , D. Veleba [-] (85. P. Šplíchal [-] ) , P. Frenc [-] , D. Bouda [-] , T. Vrbka [-]

Hráči zápasu: J. Čech - T. Vrbka .
Místo: Radotice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: MAAR Michal - NEVĚČNÝ Jan (N), NOVÁK Miroslav (N).