15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Kouty B si doma zastřílely

0

Stejným výsledkem 4:0 oplatily Kouty B Čáslavicím jejich podzimní výhru a v tabulce se posunuli před svého soupeře.

Rychlé vedení domácích

Souboj dvou rezervních týmů přineslo první jarní kolo v Koutech. Utkali se také sousedé v tabulce se stejným bodovým ziskem. Podzimní utkání mnohem lépe zvládly Čáslavice, které jednoznačně zvítězily 4:0 a tak měly Kouty svému soupeři co oplácet. Úvod utkání vyšel domácím nad očekávání. V 6. minutě otevřel skóre Vít Navrátil 1:0. O dvě minuty opět Vít Navrátil zvyšoval na 2:0. Tento rychlí brankový políček hosty neprobral, a tak domácí v klidu uhájili dvoubrankové vedení.

Jiří Cejpek dorazil hosty dvěma góly

Úvod druhého poločasu začal stejně dobře jako ten první. Domácí tým se zakousl do svého soupeře aa ve 49. minutě zvyšoval na 3:0 Jiří Cejpek. Tím bylo prakticky rozhodnuto o osudu utkání, protože hosté i nadále působyli bezzubím dojmem. A tak se druhým dvougólovým střelcem stal v 87. minutě Jiří Cejpek 4:0. Vítězství domácích tak bylo naprosto zasloužené a výhrou se tak dostali do klidného středu tabulky.

FK Čáslavice-Sádek B
Málek Rostislav, trenér: Byl to náš velice špatný výkon, který se s námi táhne již od konce podzimu.

SK Kouty B
L. Stýblo [-] - L. Paiskr [-] , L. Neuwirth [-] , J. Hrůza [-] , R. Veselý [-] - J. Cejpek [-] , I. Kratochvíl [-] (73. M. Smejkal [-] ) , V. Navrátil [-] , R. Komínek [-] - A. Dočekal [-] (79. M. Machát [-] ) , J. Nováček [-] (46. R. Caha [-] ) -

M. Hobza [-] - P. Růžička [-] (56. M. Busta [-] ) , P. Klika [-] , J. Hanzal [-] , J. Mach [-] - A. Roupec [-] , M. Klika [-] , J. Vecheta [-] , L. Rubák [-] - J. Kopl [-] , P. Bednář [-]

Hráči zápasu: M. Hobza , A. Roupec .
Místo: Chlum. Počet diváků: 60. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - SARKÁNY Martin, KOUKAL František (N).