--

--

--

0

První poločas přinesl hodně šancí, více na straně hostů a i proto se šlo do kabin za stavu 0:2. Nejdříve zlínský Motal protlačil míč po levé straně a po centru na zadní tyč se přízemní dorážkou prosadil Martin Blanař. O minutu později si za velkým vápnem našel odražený balon Patrik Hlobil a zamířil přesně k tyči.

Ve druhém dějství se nejdříve osmělili domácí, přímý kop Grussmanna však mířil nad břevno. Pak se do svého soupeře opět zakousli Zlínští. Hlobil našel na pravé straně Tomáše Chuchmu a ten bombou na přední tyč pečetil výhru mladých ševců. Drobnou komplikací pro Zlín už byl pouze faul Zavadila na pronikajícího Grussmanna, po němž Galvas nařízenou penaltu proměnil na 1:3. Zlínský obránce byl navíc krátce nato po druhé žluté kartě vyloučen, závěrečný opavský tlak už ovšem Zlínští přestáli.

SFC Opava B
Josef Dvorník, hráč zkušený stoper Opavy: Zlín nastoupil posilněn o hráče z áčka a potrestal naše chyby. Kluci, kteří za Opavu nastoupili, jsou šikovní. Já osobně jsem se cítil dobře. Zvládl jsem celý zápas. Více než z namožených žeber jsem měl strach z poraněného kotníku, ale zvládl jsem i pár osobních soubojů, takže je to v pohodě.

FC TRINITY Zlín B
Bronislav Červenka, trenér Zlína: K utkání jsme odjeli posíleni o hráče A mužstva, kteří k tomu přistoupili zodpovědně a i díky tomu jsme měli zápas pod kontrolou. Dali jsme dva rychlé góly po pěkných akcích a po celý poločas byli lepším týmem. Domácí hrozili jen po standartkách. Ve druhé půli se nám dařila hra na brejky, šli jsme několikrát sami na brankáře a uklidnil nás gól na 0:3. V závěru jsme sice inkasovali z penalty a šli do deseti, ale vítězství si pohlídali.