18.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Podkopná Lhota si vyšlápla na béčko Valmezu

0

Základ svého vítězství položila Podkopná Lhota v prvním poločase, který vyhrála 2:0. Ve druhém poločase šli domácí do tříbrankového vedení po druhé brance Elšíka. Hosté dokázali dvěma brankami náskok snížit, víc ale nestihli.

1.SK Metropol Podkopná Lhota
S. Psota [-] - L. Psota [-] , V. Srovnal [-] (55. Z. Minařík [-] ) , M. Štefka [-] , L. Čunek [-] , J. Kašpar [-] (32. T. Holeňák [-] ) - M. Nedavaška [-] , J. Nevrlka [-] , M. Elšík [-] , P. Janoš [-] - M. Třasoň [-] (74. M. Knedla [-] ) -

TJ Valašské Meziříčí B
I. Petrnek [-] - L. Poláček [-] (55. D. Štys [-] ) , D. Brachánek [-] , M. Václavík [-] , L. Gromus [-] , M. Macíček [-] , M. Zachrdla [-] , P. Václavík [-] (61. V. Žilinský [-] ) , F. Novák [-] , T. Kundrát [-] , M. Macíček [-]

ŽK: 66. L. Psota , 73. T. Holeňák , 88. J. Nevrlka , 90. M. Nedavaška - 24. D. Brachánek , 90. F. Novák . ČK: 86. D. Brachánek .
Hráči zápasu: M. Elšík .
Místo: Trnava. Počet diváků: 70. Rozhodčí: ZUBEK Radim - MIČKAL Karel, ŠKROBÁK Lukáš.