18.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Podlesí otočilo zápas proti Horní Lidči

45. D. Křižan , 55. J. Zetek , 90. Š. Rybenský - 2. M. Abík (p.)
0

Hosté se brzy ujali vedení, ale za domácí vyrovnal těsně před přestávkou Křižan. Ve druhém poločase trefil v 55. minutě vítěznou branku Josef Zetek. třetí gól zaznamenal v nastaveném čase Rybenský.

Podlesí vstup do utkání příliš nevyšel. Už ve druhé minutě hosté rychle rozehráli aut, domácí zaspali a dopustili se faulu v pokutovém území. Nařízenou penaltu proměňuje Abík - 0:1. Domácí to ale nerozhodilo a s dalšími minutami si začali vytvářet šance. V 17. minutě hezkou střelu Pavla Blažka vyráží brankář na roh. Ve 23. minutě hlavičkuje ve velké šanci Košut mimo. Další řadu rohů a standardních situací domácí nevyužili. Na druhé straně měli hosté také dvě velmi slibné šance, ale selhali v zakončení. V 35. minutě hlavičkuje Stolář těsně vedle. Důležitý moment přišel v poslední minutě první půle. Křižanův roh hostující brankář podcenil a míč přímo z rohu končí v síti - 1:1.

V úvodu druhé půle byli domácí lepším celkem. Druhé branky se dočkali v 55. Minutě. Bělocký poslal do křídla Adámka, který zatáhl míč a jeho centr se štěstím posílá do sítě Zetek - 2:1. V 64. minutě se domácí zlobili na rozhodčí, že se nepíská penalta po faulu na Pavla Blažka. Zhruba od 70. Minuty ale domácí začali vyklízet hřiště a hosté se tlačili za vyrovnáním. Vytvořili si dvě velké šance, které ale domácí obrana v čele s Ostřanským na poslední chvíli zablokovala. Na druhé straně mohl v 78. minutě přidat pojistku Košut, sám před brankářem ale selhal a hostující brankář Kubín šanci zlikvidoval. Další dva úniky do otevřené obrany hostí domácí prováhali. Rozhodnutí tak přišlo až v 90. Minutě, kdy míč do běhu dostal Rybenský a nadvakrát přidává domácím pojistku - 3:1.

TJ Sokol Podlesí
Miroslav Dočkal (trenér): Kluci dnes do puntíku splnili mé pokyny. Tlačili se dopředu, stříleli ze všech pozic, byli aktivní. I když jsme brzy prohrávali z nařízené penalty, pomohla nám ale branka do šatny.

R. Ostřanský [-] - T. Holčák [-] , D. Křižan [-] (74. J. Švec [-] ) , T. Adámek [-] , M. Stolář [-] , P. Bělocký [-] (71. Š. Rybenský [-] ) , Z. Košut [-] , P. Blažek [-] , B. Petřvalský [-] , R. Blažek [-] , J. Zetek [-]

TJ Horní Lideč
M. Kubín [-] - T. Vaculčík [-] , M. Abík [-] , V. Miklovič [-] , M. Sporek [-] (38. O. Chovanec [-] ) , A. Smolík [-] , J. Seidl [-] , D. Trčka [-] , M. Petrušek [-] , P. Vaštík [-] , V. Kliš [-]

ŽK: 2. T. Holčák - 60. T. Vaculčík , 62. D. Trčka .
Hráči zápasu: J. Zetek .
Místo: Podlesí. Počet diváků: 100. Rozhodčí: DLOUHÝ Petr - KOLÁČEK Jan, STODŮLKA Renek.