Vlachovice si vyšláply na Brumov

0

Vlachovice potvrdily vítězství z Vidče a proti těžkému soupeři z Brumova předvedli výborný výkon. Dvě branky zaznamenal Filip Macek, po jedné brance trefili Olejník a Kořenek.

Vlachovice vstupovaly do utkání posílené o zisk tří bodů z Vidče, Brumov zase v minulém kole dokázal naplno využít domácího prostředí a Zubří nasázel pět branek. Oba týmy před zápasem od sebe v tabulce dělilo 8 míst, takže Brumov mohl být považován za mírného favorita. Nicméně tým Vlachovic hraje momentálně ve formě a konečný výsledek tomu také odpovídá. První branky se diváci dočkali v 17. minutě. Po standardní situaci centroval od vlastní poloviny Tomáš Kolouch, našel přesně hlavu Tomáše Olejníka a domácí vedli 1:0. Na první branku nedokázali hosté najít až do konce poločasu recept, a ani domácím se další šance nepovedlo proměnit.

Ve druhém poločase už byla situace rozdílná. Hned po příchodu ze šatny se prosadili domácí podruhé. Po rohovém kopu na zadní tyči uklidil míč do brány Marek Kořenek – 2:0. Dvoubrankové vedení dalo Vlachovicím na kopačky potřebný klid a tak po hodině hry přišla i třetí branka. Po tečovaném centru propadl míč za záda bezmocného gólmana - 3:0. Branku si připsal Filip Macek. V závěru utkání ještě Vlachovice uzavřely svůj výborný výkon čtvrtou brankou, kterou po brejkové situaci do prázdné brány vstřelil opět Filip Macek. Zápas tedy skončil drtivým vítězstvím domácího týmu 4:0.

SK Vlachovice
Tomáš Kolouch (kapitán): Chtěli jsme zápas zvládnout a potvrdit tak vítězství ve Vidči. To se nám taky podařilo, myslím si, že jsme měli zápas ve vlastní režii, a kdyby to skončilo 8:1, nikdo by se tomu nemohl divit.

Místo: Vlachovice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: MICHALEC Radek - MEJZLÍK Tomáš, LIŠKA Petr.