17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Brumov nadělil Zubří bůra, Naňák zaznamenal hattrick

0

Zubří se v Brumově drželo jen první poločas, který skončil výsledkem 1:1. Domácí totálně ovládli druhou půli, když nasázeli další 4 branky. Za domácí se třikrát prosadil Patrik Naňák.

Zubří se ujalo vedení

Brumov posílen o penaltové vítězství v derby proti Nedašovu přivítal na svém hřišti Zubří. To v minulém kole svůj zápas neodehrálo, protože utkání proti Vidči muselo být odloženo pro nepřizpůsobivý terén. Týmu Zubří se první poločas povedl a i proti silnému týmu domácích, který byl posílen o hráče divizního áčka, šli hosté po půlhodině hry do vedení po brance Radima Vokáče. Slibné vedení ale hosté udrželi sotva 5 minut, když svoji první branku v zápase zaznamenal Patrik Naňák. Poločasový výsledek 1:1 nenaznačoval, co se strhne ve druhém poločase.

Brumovská smršť

Domácí hned na začátku druhého poločasu využili nekoncentrovanosti svého soupeře a v rozmezí 53. a 61. minuty nasázeli 3 branky. Jednu branku zaznamenal Marek Macháč a dvakrát se trefil Patrik Naňák, který tak zkompletoval svůj hattrick. O zápase bylo prakticky rozhodnuto a domácí ještě deset minut před koncem přidali pátou branku, když se prosadil Olin Bartozel. Konečný stav zápasu 5:1 je pro Zubří velmi tvrdý. Brumov potvrdil, že má na jaře skvělou formu, což jej v tabulce vyneslo na druhé místo. Naopak Zubří jen těžko hledá svou podzimní formu a na jaře zatím na vítězství čeká, navíc se potýká se špatnou koncovkou, kdy na jaře zaznamenalo pouhou jedinou branku.

FC Zubří
Martin Nerad (trenér): Nemůžeme po dobrém prvním poločase dostat ve druhém během osmi minut tři branky. V prvním poločase jsme šli do vedení, ale neudrželi jsme ho ani pět minut. Měli jsme dost šancí. Za stavu 1:1 nedal velkou šanci Jež a pak se zápas naši černou osmiminutovkou zlomil. Jsem velmi nespokojený s hrou obrany. Jsme zatím na bodu mrazu a je na nás, abychom doma dokázali, že fotbal hrát umíme a nalezneme podzimní formu