17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vlachovice dál kráčí za záchranou

0

Vlachovice se ve Vidči brzo ujaly vedení, ale domácí dokázali po půlhodině hry srovnat brankou Kramoliše. O vítězství hostů rozhodl začátek druhého poločasu, kdy se trefil Zbyněk Míča.

Vidče přivítalo na svém hřišti tým Vlachovic. Domácí nastoupili do utkání po týdenní pauze, způsobené v minulém týdnu nepřizpůsobivým terénem v utkání v Zubří. Hostům skvěle vyšel vstup do utkání. Už v 6. minutě se ze šestnáctky přesnou střelou k tyči prosadil Jaroslav Hovězák. V 16. minutě měli domácí velkou šanci na vyrovnání z pokutového kopu, ale Kramoliš nechal vyniknout gólmana Bodláka a svůj kop neproměnil. Vyrovnáno ale přece jen bylo po půl hodině hry, kdy po rychlém protiútoku skóroval do prázdné branky Kramoliš – 1:1.

Vstup do dalšího poločasu vyšel opět perfektně hostujícímu celku. Ve 48. minutě se po individuální akci prosadil střelou z hranice šestnáctky Zbyněk Míča – 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání a v 68. minutě měli možnost už podruhé v zápase zahrávat pokutový kop. Lukáš Vala ani podruhé nedokázal překonat gólmana Bodláka, který dokázal i druhou penaltu chytit. Hosté měli ještě šance na zvýšení skóre, ale v cestě jim stála tyč domácí branky. Domácí mohli v samotném závěru vyrovnat, ale po velkém tlaku, kdy vlachovičtí vykopávali míč z brankové čáry, se jim gól vstřelit nepodařilo.  Po bojovném výkonu podpořeném skvělými zákroky Bodláka si Vlachovice z Vidče odvážejí tři body.

SK Vlachovice
Tomáš Kolouch (kapitán): Myslím si, že za naši bojovnost si body určitě zasloužíme. Domácí gól neměl vůbec platit, kvůli offsidu jednoho z útočníků. Nás ve Vidči podržel výborně chytající Milan Bodlák, který chytil 2 penalty. První penalta naprosto jasná, ale při druhé penaltě sudí poslechl domácí diváky a nesmyslně odpískal pokutový kop, za údajnou hru rukou.

TJ Vidče
M. Vala [-] - P. Křenek [-] , P. Špůrek [-] , J. Marák [-] - P. Drda [-] , P. Mičkal [-] , P. Stodůlka [-] (61. J. Vaculín [-] ) , L. Vala [-] (80. J. Kubját [-] ) - J. Maceček [-] (53. R. Mičkal [-] ) , M. Kramoliš [-] - M. Dobeš [-] (77. A. Fryšara [-] )

M. Bodlák [-] - M. Kořenek [-] , J. Hovězák [-] , J. Nedavaška [-] , M. Doruška [-] , D. Hlavica [-] , Z. Míča [-] , F. Macek [-] , T. Olejník [-] , P. Jandík [-] , T. Kolouch [-] (70. O. Šimoník [-] )

ŽK: 55. P. Špůrek - 12. P. Jandík , 16. M. Doruška , 47. J. Hovězák , 60. F. Macek , 65. T. Kolouch .
Místo: Vidče. Počet diváků: 150. Rozhodčí: VOBOŘIL Václav - KŘENEK Rostislav, VESELÝ Michal.