15.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Valašské Příkazy vyzrály na Zubří

0

Na hřiště Valašských Příkaz zavítal tým Zubří. Všechny důležité okamžiky se odehrály na začátku a na konci prvního poločasu. Za domácí vstřelil ve třetí minutě branku Pavel Ryza a gólem do šatny zvýšil na 2:0 Vlastimil Juřica. Zubří se i přes šance gólově prosadit nedokázalo a odjíždí domů bez bodu.

Branky padaly na začátku a na konci poločasu

Běžela třetí minuta utkání a domácí šli do vedení. Po dlouhém autovém vhazování Michala Ptáčka prodloužil míč na vzdálenější tyč Vlastimil Juřica, odkud Pavel Ryza nekompromisně umístil míč do branky - 1:0. O chvíli později měli hosté po centru velkou šanci, ale Radim Vokáč mířil hlavičkou nad branku Michala Valčíka. Zubří si nedokázalo pohlídat ani konec poločasu. Ve 45. minutě následovala téměř totožná akce jako u prvního gólu domácích s rozdílem, že akci zakončil Vlastimil Juřica - 2:0.

Zubří své šance nevyužilo

Zubří se ve druhém poločasu snažilo o skórování, ale hlavička Ježe gólem neskončila. Další šanci měli hosté po centu v 65. minutě, kdy Vokáč sklepával míč na Jurajdu, jehož střela byla tečovaná a proletěla těsně vedle pravé tyče Valčíkovy brány. V 68. minutě se Pavlíček objevil sám před bránou, vystřelil, ale těsně minul bránu. O pár minut později se po dlouhém autovém vhazování dostal k hlavičce hostující Marek Jež, jehož akrobatickým zákrokem vychytal domácí brankař Valčík. Nejblíže byli hosté k brance v 83. minutě, kdy ve skrumáži před brankou domácích nastřelili hosté brankovou konstrukci. Valašské Příkazy tak berou ze zápasu tři body za výhru 2:0 a v tabulce se po dnešním zápase nacházejí na devátém místě.

FC Zubří
Martin Nerad (trenér): Laxním přístupem jsme prohráli první poločas a to byl klíč k našemu neúspěchu, v tom druhém už byl náš výkon daleko lepší. Máme dva zraněné hráče po tomto utkání, ale klukům jsem za výkon ve druhém poločase poděkoval.

FC Valašské Příkazy
M. Valčík [-] - T. Číž [-] , P. Staník [-] , J. Vlček [-] (83. J. Chovanec [-] ) , V. Vobořil [-] , V. Juřica [-] , P. Ryza [-] , M. Ptáček [-] , J. Strnad [-] , T. Karas [-] , P. Hromada [-] (70. A. Chovanec [-] )

FC Zubří
D. Randus [-] - R. Vokáč [-] , P. Berka [-] , V. Frňka [-] , M. Pavlíček [-] , R. Bortl [-] , V. Krupa [-] , L. Raždík [-] , M. Jež [-] , P. Navařík [-] (44. R. Jurajda [-] ) , K. Drda [-]

ŽK: 42. P. Staník - 63. R. Jurajda .
Hráči zápasu: V. Juřica , P. Ryza .
Místo: Val.Příkazy. Počet diváků: 100. Rozhodčí: FILGAS Jan - KOVÁŘČÍK Dominik, MACHÁČ Jiří.