15.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Vidče bere všechny body proti Nedašovu

13. M. Kramoliš , 36. J. Maceček , 55. M. Kramoliš , 78. J. Fojtík (vl.) - 76. J. Fojtík
0

Na hřiště Vidče zavítal tým Nedašova. Domácí od začátku zápasu tahali za delší konec provazu, a i když hosté hrozili hlavně ze vzduchu, branky dávali především domácí. V prvním poločase se prosadil Michal Kramoliš a Jakub Maceček. Ve druhém poločase přidal druhou branku v zápase Kramoliš, hosté pak sice snížili, ale o chvíli později si dali vlastní branku a z Vidče tak odjíždějí bez bodu.

Od začátku hry se hrál spíše vyrovnaný fotbal. Hosté, jak je jejich zvykem, hrozili hlavně z nakopávaných a centrovaných míčů. Domácím ale vycházeli brejkové situace. Nejprve se ve 13. minutě prosadil Michal Kramoliš, který využil přesné přihrávky z křídla – 1:0. Ve 36. minutě se podobně z druhé vlny prosadil Jakub Maceček – 2:0. Hosté byli nebezpeční hlavně ze standardních situací, což dělalo domácímu týmu nemalé problémy. Z jedné této situace hosté trefili dokonce konstrukci branky.  Na konci poločasu měli domácí hráči ještě jednu tutovku, ta ale zůstala nevyužita a tak oba týmy šly do kabin za stavu 2:0.

Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu. Velkou šanci měl Lukáš Vala, ale stejně jako na konci prvního poločasu neproměnil. Domácí tým hodně uklidnila třetí branka, kterou vsítil Michal Kramoliš, ale hosté ještě zbraně neskládali. Jiskřičku naděje vykřesal Nedašovu Jiří Fojtík, který snížil na 3:1. Jakékoliv šance hostů na obrat ale překazil o chvíli později vlastní gól, který byl připsán Josefu Fojtíkovi. Zápas tak skončil výsledkem 4:1. Vidče se ziskem tří bodů pomalu dotahuje na špici tabulky. Momentálně se nachází na 7. místě s tříbodovou ztrátou na druhý Nedašov.

TJ Vidče
Petr Urban (trenér): Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Jsem rád, že jsem mohl ve druhém poločase prostřídat a do hry se tak dostali i mladší kluci. Herně i gólově jsme měli více příležitostí, takže myslím, že poměr branek odpovídá.

TJ Vidče
M. Vala [-] (89. D. Vachun [-] ) - J. Marák [-] , P. Špůrek [-] , P. Křenek [-] - L. Vala [-] (74. J. Kubját [-] ) , P. Stodůlka [-] (84. J. Heryán [-] ) , D. Nerad [-] , P. Mičkal [-] , P. Drda [-] - J. Maceček [-] (64. R. Mičkal [-] ) , M. Kramoliš [-] (79. J. Kubját [-] ) -

TJ Nedašov
D. Solař [-] - J. Holba [-] , R. Cícha [-] , L. Kolínek [-] , J. Fojtík [-] , P. Šuráň [-] , J. Fojtík [-] , D. Šenkeřík [-] , D. Novák [-] (69. J. Fojtík [-] ) , P. Novák [-] , J. Marek [-]

ŽK: 24. D. Nerad , 50. J. Marák , 57. P. Špůrek , 70. P. Drda - 33. J. Holba , 33. J. Fojtík , 51. P. Šuráň .
Hráči zápasu: M. Kramoliš .
Místo: Vidče. Počet diváků: 180. Rozhodčí: DUJÍČEK Ladislav - KOTAČKA Rostislav, SKALICKÝ Libor.