4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

Nýřany doma podlehly Kamennému Újezdu

86. M. Kalibán - 25. V. Říha , 40. T. Vrba
0

Souboj dvou vyrovnaných týmů, ze kterého vyšel vítězně Kamenný Újezd. Ukázalo se, co rozhoduje v utkání dvou vyrovnaných mužstev. Jakákoliv chyba je po zásluze potrestána a Nýřany, které těch chyb vytvořily více než hosté, po zásluze těsně prohrály.

Hosté jdou do vedení

Domácí se v zápase dlouho hledali. Celou první půli hledali svůj herní klid a jistotu. Hosté se tlačili dopředu a tvořili si šance. V 25. minutě skóroval hostující Vladimír Říha a poslal hosty do vedení. Další branka padla až ve 40. minutě, kdy se přesně trefil Tomáš Vrba a stav zápasu byl 0:2. Domácí mohli být rádi, za to, že inkasovali pouhé dvě branky. Hosté si totiž vytvořili více příležitostí a jen shodou náhod se trefili pouze dvakrát.

Šance na vyrovnání

Přestávka domácímu týmu prospěla. Nýřany se zlepšily a tvořily si šance. Domácí dlouho trápila koncovka. I přes několik střídání se dovedli domácí prosadit zásluhou Mikuláše Kalibána až v 86. minutě. Roman Stauber přihrával Kalibánovi na kraj vápna, který nedal hostujícímu brankáři šanci. Poslední událostí zápasu byla žlutá karta pro domácího obránce Ondřeje Stehlíka. Hosté si odvezli všechny 3 body.

TJ Nýřany B
Roman Stauber, hráč TJ DIOSS Nýřany: V prvním poločase byl soupeř jednoznačně lepší. Poté jsme se zlepšili a zklamala nás koncovka. Za první poločas jsme si nezasloužili ani bod. Poté nám chyběl kousek štěstí.

TJ Nýřany B
M. Rosol [-] - O. Stehlík [-] , P. Královec [-] , R. Šimek [-] , M. Laub [-] - M. Purkart [-] (63. R. Stauber [-] ) , T. Svoboda [-] , M. Kalibán [-] , M. Štěpánek [-] , J. Šindler [-] , J. Šindler [-] -

TJ Baník Kamenný Újezd
M. Procházka [-] - T. Vrba [-] , P. Štýs [-] (65. F. Krúpa [-] ) , V. Říha [-] , J. Hakel [-] , L. Polák [-] , V. Hodek [-] (74. K. Čížek [-] ) , J. Takáč [-] , A. Šejfl [-] (59. M. Krbeček [-] ) , L. Schejbal [-] , J. Hauer [-]

ŽK: 88. O. Stehlík .
Místo: Nýřany. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Schingler Milan - ŠTEFFEL Radek (N), PODZIMEK Petr (N).