10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Vyrovnaný zápas se očekával v Klášteře, kam zavítala Vstiš

61. M. Hora - 68. D. Malý
0

Podle tabulkových předpokladů dopadl zápas v Klášteře. Bojovné utkání a neproměňování šancí hostujících musely rozhodnout až penalty, ve kterých se dařilo více domácím

Domácí přibrzdilo rychlé vyloučení už v patnácté minutě

Hosté začali zápas lépe a v 15. minutě si vytvořili šanci, do které se dostal Jakub Vodička. Když už to vypadalo, že půjde sám na brankáře, tak za záchranou brzdu zatáhl domácí obránce a rozhodčímu nezbývalo než tasit červenou kartu. Poté hráli domácí spíše jen na brejky a do šancí se dostávali minimálně. V přesilovce měli ze hry více hosté, kteří si dokázali vytvořit mnoho šancí, ale bez úspěchu. A tak se šlo do kabin bez vstřeleného gólu.

Domácí se z ojedinělé šance ujali vedení, ale jednogólový náskok se jim do konce zápasu udržet nepodařilo

Hosté začali druhý poločas několika šancemi, ale jako v prvním poločase bez úspěchu a tak se do vedení dostali domácí, kdy z ojedinělého brejku utekl domácí Milan Hora a prostřelil hostujícího gólmana 1:0. V zápětí se to podařilo i hostům, kdy z rychlé akce skóroval Daniel Malý a to v 68. minutě 1:1. Potom hosté pokračovali v zahazování šancí a tak už žádný gól nepadl a o vítězi musely rozhodnout až penalty.

Na penalty byli šťastnější domácí a připsali si o bod více

Kvůli absenci brankáře v dnešním utkání chytal obránce hostujícího celku Pavel Purdeš a tak mohli mít domácí do penalt menší výhodu. Bohužel pro hosty je zradili ale střelci, protože Pevel Purdeš jednu penaltu dokázal zlikvidovat. Domácí v penaltovém rozstřelu zachovali větší klid a tak zvítězili 4:3

TJ Klášter
Petr Velíšek: „Začátek utkání byl vyrovnaný, ale v 15. minutě jsme dostali červenou kartu za faul, kdy šel hostující hráč sám na gólmana a srazili jsme ho. Hosté už pak byli lepší a my jsme s minima vytěžili maximum, kdy jsme ve druhé půli z brejku dali gól, potom si to hosté rychle strčili a vyrovnali na 1:1. Soupeř byl lepší a bylo vidět, že jsme hráli o deseti.“

TJ Družstevník Vstiš
Tomáš Krejčí, kapitán: „Nevím, proti komu už bychom měli vyhrát. Vytvořili jsme si snad deset tutovek a neproměnili jsme vůbec nic. Bod je pro mě obrovským zklamáním.“

TJ Klášter
V. Bárta [-] - O. Sedláček [-] , T. Pekárek [-] , M. Dolák [-] , M. Hnízdil [-] , T. Loukota [-] , J. Vavřička [-] (74. J. Peroutka [-] ) , R. Sedláček [-] , P. Velíšek [-] , M. Hora [-] (78. J. Růžička [-] ) , M. Karlík [-]

P. Purdeš [-] - M. Švec [-] , A. Ježek [-] (46. K. Bohmann [-] ) , D. Malý [-] , T. Maday [-] (81. J. Čmelínský [-] ) , P. Švec [-] , M. Korčík [-] , J. Pyrgal [-] , T. Krejčí [-] , J. Vodička [-] , O. Vodička [-]

ŽK: 40. P. Velíšek , 60. M. Hora - 50. T. Krejčí . ČK: 18. O. Sedláček .
Hráči zápasu: V. Bárta - P. Purdeš .
Místo: DVOREC náhradní. Počet diváků: 50. Rozhodčí: LUKÁŠ Kamil - BALOUN Josef (N), ŠVEC Petr (N).