11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dobřany si zaslouženě doma poradily s Letinama

0

Hosté přijeli ve značně oslabené sestavě a to se projevilo i v zápase. Dobřany si zápas pohlídaly a v posledních pěti minutách Letiny rozstřílely.

Domácí začali lépe a v první půli byli lepším týmem

V Dobřanech se na sobotní utkání došla podívat poměrně slušná návštěva 90 fanoušků. Rozdíl pátého a jedenáctého místa v tabulce byl znát i na hřišti. Domácí začali zápas lépe a od začátku zápasu měli převahu. Své šance však nedokázali dlouho proměnit v tížený gól. I přes to si ale dokázali vytvořit hosté nějaké šance, jednou trefili dokonce tyč brány domácích a podruhé zase hostující hráč dokázal trestuhodně přestřelit poloodkrytou bránu. Více šancí už si hosté nevytvořili a tak se ozvali ke slovu domácí, kdy z přímého kopu skóroval Jan Roubíček 1:0, to už časomíra ukazovala 36. minutu. Do konce poločasu už se toho moc neudálo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas přinesl hned sedm branek

Do druhé půle vstoupili hosté aktivně a snahu o vyrovnání se jim podařilo proměnit hned ve 48. minutě, kdy po chybě obrany skóroval Vít Pikhart 1:1. To ovšem domácí nakoplo natolik, že netrvaly ani tři minuty a už byli zase ve vedení domácí, kdy se o to postaral domácí hráč Patrik Smetana 2:1. Hosté se mohli snažit opět o vyrovnání, ale nedokázali si vytvořit žádnou šanci, která by jim mohla přinést gól. Za patnáct minut už ale navyšovali opět domácí, kdy se podruhé v zápase trefil Jan Roubíček 3:1. Na to stihli ještě hosté odpovědět a to zásluhou Jana Baumruka v 77. minutě 3:2. Po té přišlo mnoho nepřesností na obou stranách a zápas se chýlil ke konci. Pak přišla ale poslední pětiminutovka domácích, kdy se jim podařilo vstřelit ještě tři góly. Nejprve dovršil hattrick Jan Roubíček, který zvyšoval na 4:2, to se psala 85. minuta. Poté se trefil střídající hráč Patrik Polívka 5:2, to byla minuta do konce základní hrací doby. A konečnou tečku zápasu zasadil domácí Patrik Smetana, který dal svou druhou branku v zápase 6:2. Hosté si tak po vyrovnaném druhém poločase odváží debakl 6:2.

TJ Dobřany
Pavel Polívka, trenér: „Absolutní ostuda okresního přeboru, strašný zápas z obou dvou stran. Za svoji fotbalovou kariéru jsem takovou hrůzu ještě neviděl.“

SK Letiny
Vít Pikhart: „Domácí měli více ze hry a byli aktivnější. My jsme měli velký problémy se sestavou a to se projevilo i v zápase, nakonec si odvážíme trošku krutější výsledek 6:2.“

TJ Dobřany
O. Bouček [-] (46. P. Polívka [-] ) - J. Hašek [-] , M. Skřivan [-] , M. Tušek [-] , P. Smetana [-] , J. Roubíček [-] , M. Brožík [-] , J. Čimera [-] , P. Trdlička [-] , M. Opatrný [-] (46. K. Lang [-] ) , J. Schovánek [-]

SK Letiny
M. Hop [-] - K. Hajšman [-] , T. Hupač [-] , J. Pelíšek [-] , M. Baxa [-] - V. Klasna [-] , J. Baumruk [-] , V. Pikhart [-] , R. Přibáň [-] - R. Štádler [-] , Z. Hraběta [-] -

ŽK: 80. J. Čimera , 83. M. Tušek - 80. J. Baumruk .
Místo: Tráva. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Kohout Miroslav - RAJT Jaroslav (N), ŠINDELÁŘ Ondřej (N).