6.kolo, Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Lubenecké klopýtnutí

0

Po nečekané výhře Lubence ve Vroutku se čekalo, že domácí potvrdí formu a svého soupeře z Panenského Týnce jasně porazí. Ale opak byl pravdou a nakonec jim byl bod dobrý.

Poločasová plichta

Hra v 1. poločase byla neurovnaná z obou dvou stran. Ale do vedení šli v 7. minutě zápasu hosté, kdy po hrubé chybě lubenecké obrany mířil mezi tyče obránce Zdeněk Gajdůšek. Domácím se podařilo srovnat stav v 19. minutě. Úspěšným střelcem byl domácí záložník Daniel Polena.

Druhá půle už nic nerozhodla

Ve druhém poločase měli lubenečtí mírnou převahu, ale opět to byly nepřesnosti na jejich kopačkách, které nedovolily dát branku. Hosté z Panenského Týnce na tom byli podobně, takže stav z prvního poločasu 1:1 se už nezměnil.

TJ Spartak Lubenec
Jiří Korf (asistent trenéra TJ Spartak Lubenec): Dnes to byl od nás špatný výkon. Kdybychom takhle hráli ve Vroutku, tak dostaneme deset gólů. S předvedenou hrou nejsem spokojen. Nedařily se nám přihrávky a hlavně jsme neplnili úkoly, které jsme si před zápasem dali. Díky brankáři Janu Guckému jsme uhráli bod.

J. Gucký [-] - D. Kupček [-] , R. Wirth [-] (79. M. Smolinský [-] ) , K. Zukal [-] , L. Horský [-] , L. Kožíšek [-] , D. Polena [-] , P. Ledvina [-] , J. Kuchár [-] , Z. Vukliševič [-] , J. Kohout [-]

TJ Sokol P. Týnec
Š. Rulc [-] - L. Dubný [-] , Z. Gajdušek [-] , J. Rajlich [-] , V. Ohem [-] , M. Richter [-] - J. Chlouba [-] (37. L. Kuchařík [-] ) , J. Bauer [-] , P. Mazan [-] (89. V. Lukšík [-] ) , J. Forgač [-] - - J. Mazan [-]

ŽK: 73. K. Zukal - 45. P. Mazan , 70. J. Rajlich , 84. V. Ohem .
Místo: Lubenec. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Hanzal Jan - ŠEBETKA Jan, WESTFÁL Robert (N).