--

--

Čejetice si poradily s Hlavnem po přestávce

0

Čejetice nastoupily do dalšího utkání s uzdraveným Brožem, ale zároveň bez Petra Plintoviče. I tak ale slaví vítězství.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal a obě mužstva se dostávala do šancí. Využít se ale podařilo jedinou šanci, a to v sedmnácté minutě Romanu Brožovi, který poslal domácí fotbalisty do vedení. To bylo v prvním poločase vše.

Druhá půle už patřila jen a pouze domácím fotbalistům, kterým se podařilo přidat další tři branky. Nejdříve se trefil v osmašedesáté minutě Bohuslav Jaroš, poté přidal svou druhou branku navrátilec Roman Brož a jako poslední upravil na konečných 4:0 pro domácí Pavel Malák.

Hráč utkání: Roman Brož

Místo: Hřiště Čejetice. Počet diváků: 70.