Pavel Vyhlas
2026-2027
| Číslo hráče | 6 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | TJ Sokol Chotětov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 490 (ø 61,25) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Rejšice - Chotětov | 1:1 (0:1) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | Chotětov - Bělá | 6:0 (1:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 17:00 | Pšovka - Chotětov | 4:3 (3:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Chotětov - Bakov | 2:1 (1:1) | 84 | 84 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | Dobrovíz - Chotětov | 2:2 (1:0) | 34 | 56 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Chotětov - Líbeznice | 3:2 (0:2) | 72 | 72 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 10:15 | S.Boleslav - Chotětov | 5:2 (2:0) | 63 | 63 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 15:30 | Chotětov - Obříství | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 470 (ø 58,75) | 4 (ø 0,50) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | K.Hlavno - Chotětov B | 8:0 (4:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 23.08. 17:00 | Chotětov B - Horky B | 0:5 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 13:30 | Řepov - Chotětov B | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Chotětov B - Zdětín | 3:3 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Pěčice - Chotětov B | 9:1 (4:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Chotětov B - Akuma MB | 1:0 (0:0) | 28 | 62 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Chotětov B - D.Lhota | 1:5 (1:3) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | K.Vrutice - Chotětov B | 2:3 (1:2) | 65 | 25 | 1 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 27.09. 13:30 | Bezno-Sovinky B - Chotětov C | 0:5 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 231 (ø 57,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 6 | 386 (ø 64,33) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 22 | 1242 (ø 56,45) | 3 (ø 0,13) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 16 | 1086 (ø 67,87) | 12 (ø 0,75) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 289 (ø 41,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 21 | 1569 (ø 74,71) | 17 (ø 0,80) | 7 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 625 (ø 48,07) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 22 | 1595 (ø 72,50) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 1119 (ø 53,28) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 21 | 1491 (ø 71,00) | 16 (ø 0,76) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 18 | 398 (ø 22,11) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 51 (ø 12,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 11 | 352 (ø 32,00) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 64 (ø 16,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 17 | 769 (ø 45,23) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




