14.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Blšany odvrátily hrozbu porážky

0

Utkání se pro Chmelaře nevyvíjelo dobře, nakonec se zkušený tým dokázal z nejhoršího dostat a v samém závěru otočil zápas ve svůj prospěch.

Úctyhodný nástup Střekova

Domácí tým nastoupil do utkání se vší vervou a jejich chuť po skalpu začala mít brzy účinek. Ve 20.minutě se poprvé prosadil Miroslav Novotný a poslal Střekov do vedení. Za dalších 11.minut se blšanská síť opět rozvlnila, když se mezi střelce zapsal David Řezníček. Domácí v té chvíli byli v euforii, hosté naopak spláchnutí studenou sprchou. Do poločasu se jim nepodařilo stav snížit, ba dokonce vyrovnat, do šaten se tak šlo lépe Střekovu s vedením 2:0

Blšany ve druhé půli utkání otočily

V poločase zcela jistě proběhla v kabině Blšan pořádná bouřka, protože v druhém poločase se na hřišti obejvil zcela jiný tým. Tím myslíme lépe hrající a prahnoucí po tom, s nepříznivým stavem něco udělat. Ve 49.minutě snižoval na 2:1 Jiří Böhm, v 53.minutě vyrovnával na 2:2 Zdeněk Hruška. jenže Střekov se nedal a v 58.minutě odpověděl gólem na 3:2, který zajistil Rudolf Vošahlík. Blšany musely opět dotahovat a jejich snaha byla vyslyšena. V samém závěru v 87.minutě srovnal na 3:3 Radek Cipruš a v 90.minutě k radosti hostů zajistil tři body Filip Štochl. Blšany tak otočily zápas ve svůj prospěch v poměru 3:4.

TJ Střekov
Z. Dvořák [-] - P. Baláž [-] , O. Franc [-] , V. Šindelář [-] , J. Tichý [-] , T. Urbík [-] - L. Schmied [-] , M. Novotný [-] , R. Vošahlík [-] - F. Lejček [-] (85. B. Stakič [-] ) , D. Řezníček [-] -

Blšany
M. Jícha [-] - J. Šimon [-] (66. V. Žampa [-] ) , L. Maršálek [-] , A. Boruta [-] , R. Cipruš [-] - V. Vidlička [-] , J. Zábrodský [-] (66. J. Homola [-] ) , Z. Hruška [-] (78. F. Štochl [-] ) - M. Zeman [-] (88. S. Zdichynec [-] ) , J. Böhm [-] , D. Vacek [-] -

ŽK: 29. J. Tichý , 89. B. Stakič - 28. R. Cipruš , 42. M. Zeman , 42. V. Vidlička , 52. L. Maršálek , 57. J. Böhm .
Místo: Střekov. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Zvonař Tomáš - ZUBR Jan, ZUBR Tomáš.