11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Heřmanův Městec šesti góly deklasoval Horní Jelení

0

Hosté přijeli do Heřmanova Městce značně oslabeni. To bylo znát na hře i výsledku zápasu. Od domácích dostali shodně tři branky v každém poločase. Čest Horního Jelení zachraňoval Mile.

Během půl hodiny dostalo Horní Jelení tři branky

K marodce hráčů Horního Jelení přibyly další ztráty. A tak se AFK Horní Jelení vydalo do Heřmanova Městce velmi oslabeno. V zápase byly karty již od začátku jednoznačně rozdány. V sedmé minutě vstřelil svůj první gól v zápase Hlaváč. V 25. minutě zvýšil David Salfický, a když o necelých deset minut později zvýšil na 3:0 Michal Tiler, začínalo to už zavánět ostudou. Ve 40. minutě střílel hornojelenský Kaplan, brankář Palonci jeho střelu ještě dokázal zlikvidovat, ale na dorážku Ladislava Mileho byl již krátký. Mile tak vykřesal pro Horní Jelení jiskřičku naděje.

Závěrečných 12 minut byly hosty hrubě nezvládnuté

Během druhé půle dokázali hráči Horního Jelení, po přestávce nabuzení, se soupeřem držet tempo. Ašak posledních 12 minut bylo opravdu kritických a hráči hostů závěr hrubě nezvládli. V 78. minutě skóroval do jejich sítě Stanislav Mach. O čtyři minuty později vstřelil pátou branku domácích David Jablečník a v poslední minutě zápasu přidal svou druhou branku Jakub Hlaváč.

FK Jiskra Heřmanův Městec
D. Palonci [-] - T. Vojtěch [-] , D. Čáp [-] , M. Tiler [-] (87. D. Vrátil [-] ) , M. Straka [-] - S. Mach [-] , D. Jablečník [-] , J. Hlaváč [-] - D. Salfický [-] (83. P. Vegeš [-] ) , T. Dostál [-] (79. V. Svoboda [-] ) - M. Jablečník [-]

AFK Horní Jelení
J. Šumpík [-] - R. Hendrych [-] , O. Maixner [-] (18. T. Vaněk [-] ) , P. Kaplan [-] (79. J. Houžvíček [-] ) , J. Čermák [-] - J. Velinský [-] , L. Mile [-] , J. Martinec [-] (65. D. Mrštík [-] ) , T. Michálek [-] - L. Kaňkovský [-] , K. Šimek [-] -

ŽK: 5. M. Jablečník - 52. P. Kaplan .
Hráči zápasu: J. Hlaváč .
Místo: tráva. Počet diváků: 210. Rozhodčí: Obajdin Jan - ZIEGLER Vratislav, ČAPEK Jan.