2.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Stráž nad Nisou doma přejela Desnou

0

Sobotní odpoledne nám přichystalo pohledné, gólové hody. Většina utkání byla v režii domácího celku, ale ani hosté nezůstávali pozadu. Nakonec si Stráž vystřílela první body do úvodu nové sezóny.

První šance, první gól

Úvod zápasů vypadal lépe pro hostující celek. Hned v první minutě vysunul Sekanina do vyložené šance Tolvaje, který si tváří v tvář s golmanem neporadil. O pár minut později zahrozil hostujicí Pivnička, ale golman domácích se opět vyznamenal a střelu vyrazil na roh. V 10. minutě se Stráž dostala do první značné šance, kdy z dlouhého autu na zadní tyč dotlačil míč do brány Havlíček. V 18. minutě mohli hosté srovnat stav utkání, ale domácí golman Černý byl opět proti. Pivnička uvolnil přihrávkou pod sebe Pfeifera, ten ale vyslal pouze pozdrav brankáři Černému. Ve 28. minutě bylo opět o něco veseleji na straně domácích. Po odrazu od hostujícího brankáře se míč dostal ke Kosiewiczovi, který bez problému dopravil míč do sítě. Stav po prvních 45 minutách vyzněl lépe pro domácí. 2:0

Stráž si dvougólové vedení pohlídala

Od samého začátku druhé poloviny bylo vidět, že Stráž chce pokračovat v aktivním útočení. Již ve 48. minutě po rychlé akci na levé straně hřiště se po přesném centru do vápna prosadil domácí Oberreiter, který pohodlně zvýšil na 3:0. V 67. minutě zahrozili po delší době hosté, kdy z trestného kopu trefil Kořínek pouze břevno a k dorážce se už nikdo neprobojoval. Obrana Desné vypadala velice nekoncentrovaně, což okamžitě využil Drašner a trestal zvýšením na 4:0. Hosté působili hodně rozčarovaným dojmem. V 83. minutě šel tvrdě do souboje s domácím golmanem Sekanina, ale skórovat se mu nepodařilo.

Stráž n.N.
S. Černý [-] - L. Oberreiter [-] , D. Landa [-] , P. Dostál [-] , T. Komarov [-] - P. Horáček [-] , V. Jirsa [-] (83. M. Svoboda [-] ) , T. Oberreiter [-] , J. Havlíček [-] (65. L. Michalík [-] ) - T. Drašner [-] , S. Kosiewicz [-] (75. Z. Dressler [-] )

Desná
P. Žanta [-] - M. Kopal [-] (46. P. Kovář [-] ) , M. Křemen [-] , K. Ngueyen [-] , L. Kulhánek [-] - P. Kořínek [-] , L. Tolvaj [-] (79. O. Preisler [-] ) , M. Pfeifer [-] , F. Sekanina [-] - D. Jech [-] (46. K. Kumbera [-] ) , M. Pivnička [-]

Místo: Stráž n.N.. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Zlatník Jakub - GINZEL Ondřej, ŠVEC Martin.