10.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

Petrovice v druhé půli rozhodly o třech bodech

20. T. Halva , 47. L. Bogner - 29. M. Hladký
0

Petrovice navázaly na domácí sérii výher a porazily Dobřínsko 2:1.

Od začátku utkání Petrovice začaly diktovat průběh hry. Snaha domácích se zúročila v 20. minutě, kdy se trefil domácí Tomáš Halva. Hosté na to odpověděli o 9 minut později, kdy vyrovnal hostující Martin Hladký. Do poločasu se stav nezměnil.

Do druhé půle lépe vstoupili domácí, kteří ve 47. minutě opět odskočili na rozdíl jedné branky zásluhou Luboše Bognera. Hosté se do konce zápasu snažili o vyrovnání, avšak žádnou ze svých šancí nepřetavili v branku. Zápas skončil 2:1 pro domácí Petrovice, kteří pokračují na domácí vítězné vlně.

TJ Lokomotiva Petrovice
D. Hladík [-] - J. Šrůtka [-] , T. Halva [-] , M. Věchet [-] , J. Sobotka [-] - J. Pavlů [-] (46. T. Čiháček [-] ) , O. Šabaka [-] , J. Stejskal [-] , L. Bartoník [-] (60. L. Krejčí [-] ) - L. Bogner [-] , Z. Fiala [-] (75. R. Světlík [-] )

SK-1934 Dobřínsko
Z. Čech [-] - M. Hladký [-] (88. M. Pelc [-] ) , M. Ostrovský [-] , T. Hladký [-] , M. Ostrovský [-] , D. Hladký [-] (46. M. Čech [-] ) , T. Čuba [-] , J. Hladký [-] , F. Hladký [-] , J. Vokoun [-] , V. Ostrovský [-]

ŽK: 19. J. Vokoun .
Hráči zápasu: T. Halva - M. Hladký .
Místo: Petrovice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: RICHTER Aleš - TRÉŠEK Karel (N), VYSTRČIL Jiří (N).