RICHTER Aleš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Oleksovice - Dyje 3:1 (0:1) 29.10. 14:00 -
Pavlice - FK Znojmo B 6:3 (3:3) 07.10. 15:30 -
Dyjákovice - Hostim 3:1 (0:0) 30.09. 10:15 -
Hevlín - Dyjákovice 1:3 (0:2) 26.08. 15:30 -
Horní Kounice - Práče 3:4 (1:2) 12.08. 17:00 -
Dyjákovice - Pavlice 6:0 (3:0) 10.06. 14:00 -
Dobšice B - Hrádek 4:0 (1:0) 04.06. 10:15 -
Rakšice - Miroslav B 10:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Suchohrdly - Šanov 2:1 (2:1) 30.04. 16:30 -
Hostěradice - Práče 1:1 (0:0) 23.04. 10:15 -
Tasovice B - Dyjákovice 1:0 (1:0) 18.03. 15:00 -
St. Petřín - Olbramkostel 2:0 (0:0) 30.04. 16:30 -
Práče - Prosiměřice 0:5 (0:2) 14.08. 17:00 -
Slatina - Kunštát 0:7 (0:0) 03.10. 15:00 -
Kunštát - Vojkovice 3:3 (1:2) 27.09. 15:30 -
Šatov - Únanov 0:0 (0:0) 20.09. 15:30 -
V. Pavlovice - Vyškov B 2:0 (0:0) 30.08. 10:30 -
Novosedly - Slovan 3:2 (0:1) 09.08. 17:00 -
RAFK - Kunštát 1:2 (1:0) 26.10. 14:30 -
V. Pavlovice - Bučovice 7:0 (3:0) 13.10. 10:30 -
Blížkovice - Svratka B 3:1 (2:1) 06.10. 15:00 -
Slatina - Kunštát 1:3 (1:1) 28.09. 15:30 -
Novosedly - Žebětín 2:0 (0:0) 14.09. 16:00 -
Vojkovice - Slovan 1:2 (0:1) 07.09. 16:00 -
Olbramkostel - Mramotice 4:1 (2:0) 01.09. 16:30 -
Hostim - Suchohrdly 2:2 (1:2) 01.09. 14:00 -
Šatov - Svratka B 3:0 (1:0) 25.08. 17:00 -
Dobšice - Zastávka 3:1 (2:0) 18.08. 16:30 -
Miroslav - Blížkovice 3:3 (2:1) 11.08. 17:00 -
Jevišovice - Višňové 3:1 (1:0) 10.08. 10:15 -
Novosedly - Miroslav 4:2 (0:2) 15.06. 17:00 -
Pohořelice - Podolí 2:0 (1:0) 01.06. 17:00 -
Miroslav - RAFK 3:6 (3:4) 25.05. 17:00 -
St. Petřín - Višňové 1:4 (0:4) 18.05. 17:00 -
Suchohrdly - Jevišovice B 3:2 (1:1) 04.05. 17:00 -
Dyje - Dyjákovice 2:1 (1:0) 04.05. 10:15 -
Hostim - Hrádek 2:2 (1:0) 28.04. 14:00 -
Pavlice - Hl. Mašůvky 17:1 (14:1) 27.04. 16:00 -
Rakšice - St. Petřín 2:2 (2:2) 21.04. 16:00 -
Hrabětice - Loděnice 5:4 (1:4) 20.04. 16:00 -
Jaroslavice - Jezeřany 5:1 (0:1) 13.04. 15:30 -
Božice - Micmanice 1:2 (1:1) 06.04. 15:30 -
Višňové - Prosiměřice 4:2 (3:1) 30.03. 15:00 -
Petrovice - Rybníky 1:1 (0:1) 24.03. 10:15 -
Litobratřice - Jevišovice B 5:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
FK Znojmo B - Jevišovice B 5:5 (1:4) 28.10. 10:15 -
Rakvice - Milotice 6:3 (2:0) 27.10. 14:00 -
Jevišovice - Blížkovice 3:2 (1:2) 13.10. 15:00 -
FK Znojmo - Únanov 2:0 (1:0) 06.10. 15:00 -
Miroslav - Líšeň B 1:3 (0:0) 23.09. 15:30