11.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Dobřínsko zničilo Tavíkovice

12. T. Hladký , 40. T. Hladký , 42. M. Prokop , 44. Z. Čech (p.) , 48. J. Vokoun (p.) , 65. T. Hladký , 68. M. Prokop , 73. T. Hladký , 80. J. Vokoun , 88. V. Ostrovský
0

Během prvního poločasu si domácí postupně vypracovali čtyřgólový náskok, který po půli ještě více navýšili. Největší hvězdou se stal střelec 4 gólů, Tomáš hladký. Po dvou brankách přidali Martin Prokop  a Jaromír Vokoun. Branku vstřelil také domácí brankář Zdeněk Čech, který se prosadil z pokutového kopu. Na konečných 10:0 zvyšoval domácí Václav Ostrovský.

SK-1934 Dobřínsko
Z. Čech [-] - M. Čech [-] (55. M. Hladký [-] ) , M. Prokop [-] , M. Ostrovský [-] , T. Hladký [-] , M. Ostrovský [-] , D. Hladký [-] , J. Hladký [-] , F. Hladký [-] , J. Vokoun [-] , V. Ostrovský [-]

FK Tavíkovice
M. Růžička [-] - M. Dobeš [-] , T. Řehák [-] , V. Adamec [-] , K. Krejčí [-] - J. Krainer [-] , L. Bašta [-] - R. Herold [-] , M. Navrátil [-] , D. Hrubý [-] , B. Hořínek [-]

ŽK: 40. J. Vokoun , 60. T. Hladký - 29. M. Dobeš .
Hráči zápasu: Z. Čech , J. Vokoun , T. Hladký , M. Prokop .
Místo: Dobřínsko. Počet diváků: 45. Rozhodčí: WIENER Rudolf - VYSTRČIL Rudolf (N), BAŠTA Bohumil (N).