--

--

Poslední meteor si hravě poradil s Lokádou

0

Dobrý vstup do utkání měli hráči Meteoru, kteří se již ve 4. minutě dostali do šance. Domácí hráč se řítil sám na branku z úhlu, ale nakonec brankáře Michňu nepřekonal. Hosté se dostali pod menší tlak a z toho pramenil i první gól utkání. Po dobré příhře soupeře se dokázal prosadit povedenou ranou Minárčik. Domácí poté spíše vyčkávali, s čím vyrukují hosté a sami si hlídali svůj náskok.

Když se hostům nedařilo nic vymyslet, přišla šance Meteoru. Ovšem Michňa byl u své tyče včas. Od té doby se opět dokázal Meteor více tlačit směrem dopředu a odměnou byla druhá branka. Po rohovém kopu propadl míč na malé vápno, kde stál Frantl a dokázal míč usměrnit do sítě. Svůj dvoubrankový náskok si domácí v prvním poločase uhlídali a převedli jej do druhého dějství.

Druhou polovinu utkání zahájili aktivněji hosté, kteří se snažili rychle zareagovat na nepříznivý vývoj utkání. Ovšem žádné vážnější ohrožení domácí branky se nekonalo. Domácím naopak do karet zahrála situace z 65. minuty, kdy fauloval protihráče v pokutovém území Abena a kromě nařízení pokutového kopu následovala i červená karta pro hostujícího hráče. K exekuci penalty se postavil Fíček a nemýlil se - 3:0.

Po třetí obdržené brance hosté rezignovali na vážnější odpor a paradoxně v tu dobu přišlo snížení. Z dálky napřáhl Mařík a povedenou ranou, která by mohla kandidovat na gól měsíce, se postaral o snížení. To však bylo z hostující strany vše podstatné. Naopak domácí mohli do konce utkání několikrát navýšit skóre, ale ani jedna z šancí gólem neskončila.