--

--

Souboj farem vyzněl lépe pro Louňovice

0

Souboj dvou týmů, které jsou farmami týmů z vyšších soutěží se odehrál na domácím hřišti Slavie Louňovice. Vítězně z utkání nakonec vyšla farma druholigové Vlašimi. Králův Dvůr, který je farmou Příbrami, odjížděl s prázdnou.

První poločas nabídl přítomným divákům větší aktivitu domácích, ale první šanci měli hosté. Ve 14. minutě se v domácím vápně vytvořil závar, z kterého pramenilo několik střeleckých pokusů, ale ani jeden nepropadl do sítě.  To domácí ze své první vážnější šance uspěli. Přímý kop hosté ještě odvrátili, ale na následnou střelu Vondráčka zpoza vápna byl brankář krátký.

Domácí hráči sice byli aktivnější, ale více nebezpečí bylo před domácí brankou. Hlavičkový pokus ve 26. minutě lapil Štěpanovský. Největší šanci na vyrovnání přišla po půlhodině hry, kdy měli hosté výhodu pokutového kopu. Ten však výborným zákrokem zneškodnil Štěpanovský a výrazně tak podržel svůj tým.

Úvod druhého poločasu nabídl hned dva zajímavé momenty. Nejprve v 50. minutě se po rychlém přenesení hry prosadil Rejhon a o čtyři minuty později snížil na 2:1 hostující Pilík. V následném průběhu se snažily oba celky o vstřelení branky, ale i přes několik šancí se to ani jednomu týmu nepovedlo a zápas nakonec skončil 2:1 ve prospěch Louňovic.