9.kolo, Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , 2015-2016

--

FIlip Pochylý se stal katem Kostelce. Kostelec sestřelil hattrickem

21. F. Pochylý , 24. F. Pochylý (p.) , 41. F. Pochylý , 61. M. Novák - 51. D. Horák , 90. O. Talaš
0

Mikulčice plně bodovaly třikrát z posledních čtyř utkání a v minulém kole nebyly daleko od zisku alespoň jednoho bodu, o který přišly v poslední minutě. Kostelci se v této části soutěže nedaří a jeho výsledky ho připoutaly na spodní patra tabulky

Filip Pochylý dosáhl hattricku již v prvním poločase

Mikulčice vstoupily i do tohoto utkání velmi aktivně a odměna na sebe nedala dlouho čekat. Ve 21.minutě se prosadil kapitán domácích Filip Pochylý a otevřel skóre utkání - 1:0. 24.minuta znamenala navýšení skóre na 2:0. Filip Pochylý si postavil míč na značku pokutového kopu, který proměnil. Kostelec se v průběhu prvního poločasu neprosadil a tak se v závěru úvodní části prosadili opět domácí. Dirigent hry domácích Filip Pochylý byl autorem třetí branky. Ve 41.minutě vstřelil svou třetí branku v utkání a docílil tak hattricku. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 3:0 pro domácí Mikulčice.

TJ Baník Mikulčice
M. Novotný [-] - J. Anovčín [-] , M. Konečný [-] , F. Pochylý [-] , P. Jánoš [-] , M. Novák [-] , M. Vacenovský [-] , V. Čechovský [-] (17. L. Hubáček [-] ) , J. Pitzinger [-] , M. Jakubíček [-] (84. L. Brdíčko [-] ) , I. Šuga [-]

SK Kostelec
S. Šalomoun [-] - M. Kotásek [-] , O. Talaš [-] , D. Horák [-] , R. Bužek [-] , P. Hrbáček [-] (69. P. Lecián [-] ) , D. Horák [-] (82. D. Veleba [-] ) , O. Křižka [-] (87. M. Janík [-] ) , T. Prachař [-] , R. Hochman [-] , J. Černý [-]

ŽK: 33. L. Hubáček , 38. M. Jakubíček - 35. D. Horák , 62. R. Hochman .
Místo: Mikulčice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: DANĚČEK Matěj - VOJTEK Lukáš, ČIKL Bohumil.