--

--

Díky výhře nad Meteorem je Slavia Louňovice druhá!

0

I když se fotbalistům Slavie Louňovice nevydařil ideálně vstup do jarní části soutěže, tak se přeci jen tým, který je farmou druholigové Vlašimi dokázal probojovat na druhé místo tabulky. K tomu dopomohla především poslední výhra nad Meteorem Praha 4:0.

Domácí tým se snažil hned od začátku dostat soupeře pod tlak a vstřelit rychlou branku, ale to se díky množství nepřesností nedařilo. Udeřit mohli hosté. Fíček se z úhlu odhodlal ke střele a domácí se odechli, když míč zamířil nad branku. To bylo pro Louňovice probuzením a ve 20. minutě se střelou z hranice vápna prosadil Jan Jeřábek - 1:0.

Vedení jako když domácí ukolébalo a Meteor mohl záhy srovnat. Nejprve se uvolnil jeden z hostujících hráčů a nedokázal přesněji zakončit a ve 33. minutě mohl Fíček využít zaváhání Starého, ale domácí brankář nakonec celou situaci uhasil a nedovolil hostům vyrovnat.

O poločase dostali domácí hráči zřejmě menší spršku od svého trenéra a vstup do druhého poločasu byl od domácích parádní. Nejprve zvýšil vedení Karel Hejný a chvíli po něm se trefil Jiří Vondráček a bylo po zápase.

Dvě rychle vstřelené branky dali domácím hráčům potřebný klid a než se hosté oklepali, bylo to 4:0, když v 62. minutě uklidil střílený centr do sítě Dominik Rejhon. Za rozhodnutého stavu se utkání spíše jen dohrávalo. Oba týmy si připsaly ještě po jedné šanci, ale skóre se již neměnilo.