--

--

Písek deklasoval Union vysoko 6:2

0

Další utkání jarní části České fotbalové ligy se na výbornou vydařilo fotbalistům Písku, kteří na svém domácím stadionu dokázali porazit Union 2013 vysoko 6:2.

Jihočeskému celku vyšla úvodní dvacetiminutovka, kdy se dostal do tříbrankového vedení. Jako první otevřel skóre zápasu Šlehofer, který umístil do sítě odražený míč. Na svého spoluhráče ve 13. minutě navázal pohotovým zakončením z přímého kopu Ježdík a cesta za třemi body bal otevřená. Hostům se nedařilo a v 17. minutě zvyšoval na 3:0 František Němec.

Další branku mohl přidat Slepička, ale hostující brankář tentokrát předvedl vynikající zákrok. Hostující trenér se obával debaklu a na nepříznivý vývoj zápasu reagoval dvojitým střídáním. To pomohlo a hosté do konce prvního poločasu snížit, ale obránci Písku odkopli míč putující do sítě včas do bezpečí.

Vstup do druhého dějství hosté zaspali a než se oklepali, museli zkousnout dva inkasované góly. Nejprve se po druhé v utkání trefil Šlehofer a pár minut po něm se podruhé v utkání trefil i Němec. Hostující celek bleskově zkorigoval po trefě Jandy, ale tři body domácím nikdo již vzít nemohl.

Po strhujícím začátku druhé půle se hra uklidnila a urovnala. Oba celky se snažili něco vymyslet, ale šancí se diváci nedočkali. Až přišla 74. minuta, kdy svým druhým gólem snížil na rozdíl tří branek Janda. Na víc se však hostující celek nevzmohl a navíc ještě v 81. minutě inkasoval z kopaček Voráčka, který uzavřel gólový účet utkání.